Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obyś cudze dzieci uczył! Prawdy i mity o zawodzie nauczyciela

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2019 r. o 11:26 Powrót do artykułu
Nie dostaną dożywocia ale 15 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji, trzynastki i zapomogi już są na kontach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandaL! Za mało 3 miesięcznych wakacji, ferii, długich weekendów i prezentów od uczniów i rodziców. I za dużo pracy! Aż 18 godzin tygodniowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gościu" chyba miałeś pod górke w szklle bo czytając ze zrozumieniem powyższe wypowiedzi nie wynika z nich aby nauczyciel miał tyle wolnego, ale kazdy rozumie to na swój sposób. Dodam, że nie jestem nauczycielem lecz pracowałem w tym zawodzie i nie chce do niego wracać. Wole pracę po 8 godzin dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paski paskami, a z oświadczenia majątkowego radnego rady miasta Lublin (nauczyciela) wynika, że w szkole zarabia prawie 6 tysięcy miesięcznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich nieuków, którzy klęczeli pod tablicą i dostawali linijką po łapie, bo już w szkole byli sprawni inaczej. Od....cie się od nauczycieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skandaL!  Za mało 3 miesięcznych wakacji, ferii, długich weekendów i prezentów od uczniów i rodziców. I za dużo pracy! Aż 18 godzin tygodniowo.
 Aleś ty głupi. Zamiast zostać nauczycielem pewnie zapier... z taczka na budowie po 10 godzin dziennie. Szkoda, ale zawsze możesz się przekwalifikować. W końcu nauczyciele to ,,belfry'' ,,idioci'' ,,lenie'' i ,,obiboki''. Nie to co ty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o zdjęcie umowy o pracę/angażu nauczyciela. Z dodatkami. Dane osobowe można zakreślić. Wtedy przekonamy się, jaka jest prawda z zarobkami nauczycieli. Jak na razie, to bicie piany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mit 5 - nauczyciel mało zarabia i dużo pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, dramaturgia artykułu – znakomita. Brawo, autorzy materiałów, brawo Pani Redaktor. Ale żeby miało to przekonać czytelników, że każdy z nauczycieli powinien otrzymywać, ot – tak, o 1000 złotych więcej co miesiąc, to chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujcie gamonie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę mnóstwo znawców tematu pedagogicznego na forum, wszystkich piszących, że nauczyciele mają " dobre zarobki" zapraszam do popracowania w szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie ma obowiązku pracować w zawodzie nauczyciela. Brakuje rąk do pracy w marketach, nie ma kto wykładać towaru a przecież często słychać z ust nauczycieli, że zarabiają mniej jak w Biedronce. Skończyły się czasy, kiedy do emerytury pracowało się w jednym zawodzie. Jeżeli jest gdzieś lepiej i będziemy potrafić taką pracę wykonywać, to trzeba zmieniać. Tylko w budżetówce taki szantaż, jaki stosują obecnie nauczyciele, uchodzi bezkarnie. W większości prywatnych przedsiębiorstw podziękowano by za pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam nauczycieli do pracy na budowie, czy w hurtowni, albo też jakiejkolwiek innej pracy fizycznej u prywaciarza. Wbrew pozorom pracują tam również ludzie po studiach. Praca 10-12zł na godzinę, brak urlopu bo nie ma kto pracować, praca po 12 godzin z tego samego powodu, brak 13stej pensji, brak ZFŚS, brak premii, brak rocznego PŁATNEGO urlopu na podreperowanie zdrowia, g.wno szefa obchodzi że sąwakacje i chcesz urlop. Jakiś nauczyciel chętny? Dodam że oficjalnie najniższa krajowa a reszta pod stołem więc nici z jako takiej emerytury. Weźcie przestańcie gadać jak to nauczyciele mają źle, szczególnie nauczyciele WF-u. Ogarnięty nauczyciel sprawdza klasówki podczas trwania sprawdzianu w innej klasie. Szkolenia, poznawanie nowego materiału, nowych podręczników? W większości zawodów na całym świecie trzeba się dokształcać. Znam ca najmniej kilku nauczycieli i nikt nie narzeka tak jak wy a niektórzy pracują na 2 etaty i ciekawe jak dawaliby radę pracując tyle co piszecie. Jak dla mnie bicie piany żeby jak najwięcej z systemu wydoić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to kończy się studia, by pracować na budowie, czy u prywaciarza, a czytając twój komentarz, można stwierdzić, że mało wiesz o pracy nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że nauczyciele i tak zarabiają za dużo do liczby przepracowanych godzin. Wiem co mówię, bo mój ojciec był nauczycielem. Karta nauczyciela to relikt, nie pasujący do obecnych czasów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to kończy się studia, by pracować na budowie, czy u prywaciarza, a czytając twój komentarz, można stwierdzić, że mało wiesz o pracy nauczycieli
 Mało wiesz o życiu. Ja właśnie skończyłem studia po to aby pracować na budowie, własnie u prywaciarza... mówią mi kierowniku, a ponoć na niczym się nie znam, nie to co nauczyciele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobki nauczycieli najbardziej widoczne są w rocznym PIT. Wiem coś o tym, pracuję w płacach w SP w Lublinie. Niech nauczyciele nie płaczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, chciałeś pracować na budowie, skończyłeś studia, tam się realizujesz jako kierownik, zarabiasz uczciwe pieniądze, nauczyciele niestety zarabiają grosze, w Dk przeciętny nauczyciel zarabia ok 25 tys koron, czyli 13 tys pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję na budowie, skończyłem studia, mam stanowisko kierownicze, zarabiam miesięcznie 8 tys zł na czysto, praca nie jest lekka, ale za żadne skarby nie poszedłbym uczyć do szkoły, za takie grosze ...,wiem, gdyż małżonka jest nauczycielką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...