Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piekło w siódmej klasie. Rzecznik prosi o zmiany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2018 r. o 20:35 Powrót do artykułu
Patologia gimnazjum nie przeszkadzała? Jestem nauczycielem z ponad dwudziestoletnim stażem i z większością tych argumentów nie zgadzam się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zastanawiali się nad losem zwalnianych nauczycieli, a ja cały czas obawiałem się o los dzieci. To one najbardziej cierpią na deformie Zalewskiej, a przecież za rok czekają je jeszcze tak zwany podwójny rocznik. Połowa dzieci nie dostanie się swojej wymarzonej szkoły, bo PiS postanowił wywrócić system do góry nogami. Mam nadzieję, że odpowiedzą kiedyś za to co zrobili polskim dzieciom i to nie tylko politycznie. Tera dopiero trzeba robić akcję RATUJMY DZIECIAKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że zlikwidowano gimnazja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku dla normalnych ludzi było oczywiste, że ta reforma najbardziej uderzy w dzieci. Jestem rodzicem ucznia, który zacznie 8 klasę. 7 klasa to koszmar. A najgorsze jest to, że reforma ograniczyła memu dziecku szansę dostania się do dobrej szkoły. Ale siweren, kupiony jak tania dziwka 500+, tego nie rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis zgotowało większości polaków piekło na ziemi! Katastrofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pozamykać szkoły, przynajmniej dzieci nie będą się stresować i nie będą miały obowiązków związanych z edukacją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta reforma to przypomina drugą połowę rządów Gierka.Serwowano wówczas danie "Śledź po gierkowsku"-bez głowy i bez oleju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachowanie dzieciaków w 7 klasie jest takie samo jak kiedyś w pierwszej gimnazjum. to kwestia wieku a nie numerku klasy. faktycznie, lekcje kończą później, siedzą dłużej nad lekcjami w domu. na zajęcia dodatkowe chodzą przeważnie na przedmiotowe (angielski, matematyka), a nie na takie, które rozwijają pasje, bo są zmęczeni. sumując godziny spędzone w szkole oraz na lekcje w domu, to mają ponad 40-godzinny tydzień nauki. reforma do bani.oni nie uczą się jak żyć, tylko wkuwają teorię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--- "ZATROSKANY" RODZICU --- ILE CZASU SPĘDZA NA SMARTFONIE / KONSOLI / PECECIE TWOJE DZIECKO ???? I WY MACIE CZELNOŚĆ MÓWIĆ O NADMIARZE PRACY W SZKOLE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze - szkoła poprostu przygotowuje ich do życia doroslego - w stresie , przepracowaniu i traktowaniu pracownika jak trybika w maszynia do maxymalnego wykorzystania. a wszytsko po to aby prezesi i właśiciele kapitału mogli wstawic do garażu kolejne sportowe auto. Zresztą ich rodzice sami o to walczyli więc nie rozumiem skąd ten lament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma po studiach płatnych robić na zmywaku w GB to lepiej po mocnym Technikum niech pracuje w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA, ŻE NAUCZYCIELI REFORMA NIE OBJĘŁA - SĄ NADAL WYROBNIKAMI BEZ AMBICJI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku idę do klasy 8 w klasie 7 codziennie byłam do godziny 15:05 około 15 minut szłam do domu w którym zjadłam obiad i siadałam do lekcji. Z pracą domową i nauką siedziałam do około godziny 20-21. Myślę że to trochę za dużo na 7 klasiste. Dodam jeszcze że mój plecak waży około 9 kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś w tym jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten raport i tak jest za delikatny. Kto bedzie mial dziecko w 7 kl zobaczy do czego Zalewska jest niezdolna. Brak wiedzy, wyobrazni i empatii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i prawidłowo. Im mniej czasu na głupoty tym lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto pisze takie brednie w gazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie przepracowane te biedne dzieci ze nie maja czasu na smartfony. wywalić 2 godziny religii i od razu się poluzuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś były szkoły 8 klasowe i też dzieci się uczyły do godziny 15 w szkole i lekcje odrabiali itd i nie było problemu a jeszcze w domu rodzicom pomagali, teraz lepiej niech młodzież siedzi przed komputerami itd albo szwęda się po ulicach i broi. Reforma jest ok a kto się chce uczyć to będzie tylko jest problem w lizostwie rodziców uczniów do nauczycieli to jest rażące i te dzieci byle co powiedzą dostają 6 lub 5 z tym powinno zrobić się porządek bo 2 dziecko co rodzice nie podlizują się a dobrze się uczą są odpychani i dają im do zrozumienia że są gorsi 2 sprawa dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności dzieci na te dzieci wogóle nauczyciele nie patrzą i traktują jak gorsze dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...