Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przedsiębiorstwa "prywatne" (w tym różnych "organizacji religijnych") powinny się same utrzymywać. Są dla "swoich", wypracowują sobie "zasługi" i pochwały oraz zjednują sobie sprzymierzeńców. Dlaczego ogół społeczeństwa ma płacić za coś, co potem będzie oceniane jako zasługa KRK w RP? A tu w dodatku jeszcze będzie wspieranie tego, co współpracuje najbardziej z PiS - rydzykowszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślał, myślał i wymyślił. A potem obwieścił:
współpracuje najbardziej z PiS - rydzykowszczyzny
Napisz to jeszcze raz, ale tak bardziej po polsku. I koniecznie dołóż jakieś objaśnienie: co poeta miał na myśli, pisząc te słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślał, myślał i wymyślił.  A potem obwieścił:
współpracuje najbardziej z PiS - rydzykowszczyzny
Napisz to jeszcze raz, ale tak bardziej po polsku. I koniecznie dołóż jakieś objaśnienie: co poeta miał na myśli, pisząc te słowa...
 Poduczyć się polszczyzny i czytania ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poduczyć się polszczyzny i czytania ze zrozumieniem
Musisz. Koniecznie. Natychmiast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..... trzeba tylko napisać maila do MichaiłoD i jest 290 tys. wynagrodzenia za koordynowanie badań.... a Wy cieniasy ile z grantów macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ps jaki MINISTER kontynuuje program „Inwestycje w oświacie"? Czy kasę dostała fundacja Rydzyka, zakony benedyktynek, franciszkanek, salezjanek. Czekamy na info?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delegalizacja PIS. Odebrać majątki z rajów podatkowych i Bereza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delegalizacja PIS. Odebrać majątki z rajów podatkowych i Bereza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorstwa "prywatne" (w tym różnych "organizacji religijnych") powinny się same utrzymywać. Są dla "swoich", wypracowują sobie "zasługi" i pochwały oraz zjednują sobie sprzymierzeńców. Dlaczego ogół społeczeństwa ma płacić za coś, co potem będzie oceniane jako zasługa KRK w RP? A tu w dodatku jeszcze będzie wspieranie tego, co współpracuje najbardziej z PiS - rydzykowszczyzny.
 Bardzo dobry pomysł, ale.... razem z tym pełna kontrola finansów partii politycznych, zakaz przyjmowania dotacji z zagranicy i utrzymanie tylko ze składek członkowskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I, zapomniałem dodać: likwidacja senatu, wybory, sądownictwo tak, jak proponuje Kukiz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt niczego nie ukradł. Wszystko jest przejrzyste i transparentne. Dzieci będą miały sale gimnastyczne, komputery i tak dalej. One nie mogą być gorsze tylko dlatego, że chodzą do katolickich szkół. Szkoła w Białej, która dostała dotację, była uratowana przed likwidacją. Teraz chodzi tam dużo dzieci. Szkoła nie miała nawet sali gimnastycznej. Teraz będzie to miała. Atak na szkołę, że dostała dotację, to podłość i nie ma niczego wspólnego z merytoryką. Przecież wszystko jest legalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, nie zginą. Już niebawem zrepolonizujemy cały majątek zagrabiony Polsce przez tą wyimaginowaną wspólnotę obcego państwa watykan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje mi żywić nadzieję, że większość komentujących ze zrozumieniem i mniejszą zaciekłością potraktuje moją niechęć do płacenia jakichkolwiek podatków w kraju nad Wisłą! Wolę dać zarobić Czechom i Niderlandom, a w Polsce tylko to od czego nie ma ucieczki, a więc podatek od nieruchomości! Żaden przebieraniec nie obłowi się moimi ciężko zapracowanymi pieniędzmi! Proszę zwrócić uwagę na fakt wyrzucenie w błoto kwot dwukrotnie przewyższających np. zadłużenie szpitala w Kraśniku! KK swoim majątkiem przewyższa wartość wszystkich spółek państwowych razem wziętych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I, zapomniałem dodać: likwidacja senatu, wybory, sądownictwo tak, jak proponuje Kukiz.
 Kukiz też proponował żeby nazywać go szmatą i pluć mu twarz a dokładnie "w ryj" . Tyle razy odgrażał się że jak mu dziadek "sędzi pokoju " nie przepchnie to nie będzie z pisem głosował . Dalej głosuje a jedyne co przepchnięte to może tylko grajek . Piszesz jako "Władek" czy "Marysia"  ? "przebierańcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozostaje mi żywić nadzieję, że większość komentujących ze zrozumieniem i mniejszą zaciekłością potraktuje moją niechęć do płacenia jakichkolwiek podatków w kraju nad Wisłą! Wolę dać zarobić Czechom  i Niderlandom, a w  Polsce tylko  to od czego nie ma ucieczki, a więc podatek od nieruchomości!  Żaden przebieraniec nie obłowi się moimi ciężko zapracowanymi pieniędzmi! Proszę zwrócić uwagę na fakt wyrzucenie w błoto kwot dwukrotnie przewyższających np. zadłużenie szpitala w Kraśniku! KK swoim majątkiem przewyższa wartość wszystkich spółek państwowych razem wziętych!
 I posiada więcej ziemi rolnej niż w zasobach Skarbu Państwa Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I, zapomniałem dodać: likwidacja senatu, wybory, sądownictwo tak, jak proponuje Kukiz.
Kukiz też proponował żeby nazywać go szmatą i pluć mu twarz a dokładnie "w ryj" . Tyle razy odgrażał się że jak mu dziadek "sędzi pokoju " nie przepchnie to nie będzie z pisem głosował . Dalej głosuje a jedyne co przepchnięte to może tylko grajek . Piszesz jako "Władek" czy "Marysia"  ? "przebierańcu
 Przebierańcu?! Fajny pomysł:)  A co powiesz o Michale Kamińskim zwanym Miśkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju szaleje realna inflacja 30%, ludziom pensje topnieją do połowy miesiąca i będzie tylko gorzej od stycznia a PiS rozdaje kasę katolickim szkołom (maja czesne albo dotacje skarbu państwa na każdego ucznia) i związkom łowieckim. Bareja przy tym to pikuś; czas pogonić to tałatajstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju szaleje realna inflacja 30%, ludziom pensje topnieją do połowy miesiąca i będzie tylko gorzej od stycznia a PiS rozdaje kasę katolickim szkołom (maja czesne albo dotacje skarbu państwa na każdego ucznia) i związkom łowieckim. Bareja przy tym to pikuś; czas pogonić to tałatajstwo!
 Dlaczego napisałeś tylko 30 procent? Równie dobrze mogłeś napisać 80. Byłoby w tym tyle samo prawdy. Przebiłeś nawet tvn. Nie wiem czy ci to wybaczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie raczej ciekawi czy on to robi świadomie czy jest debilem. Przecież robi świństwo kościołowi. Młodzież sie odwraca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...