Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Po interwencji dziennikarzy lubelski sąd nakazał ujawnienia pensji nauczycieli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lutego 2020 r. o 19:41 Powrót do artykułu
brawo Wspólnota, wyszło szydło z worka, darmozjadom ciągle mało a zarabiają po 5 tysięcy nieroby!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojacy najwięcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiało, więcej nagonki na nauczycieli. Niedługo sami będziemy uczyć swoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ od lat, nie tylko za rządów PiS, ale wcześniej też, wokół nauczycieli wytworzony został fatalny klimat, oświata schodzi na psy. Nie wiem, o ile poprawi się samopoczucie tych domagających się ujawnienia zarobków. Domyślam się, że pod artykułem pojawią się dziesiątki komentarzy, podsumowujących nauczycielskie nicnierobienie. W komentowaniu będą się prześcigać ci, którzy z trudem ukończyli gimnazjum, a realia szkół znają ze szkolnego korytarza- jako uczniowie, z którymi nauczyciele nie mieli lekko. Piszcie na zdrowie, skoro was ta zła szkoła i leniwi nauczyciele przynajmniej pisać nauczyli. Jedna tylko uwaga- wasze komentarze, wasze wyzwiska i epitety czytają uczniowie. Mogę was zapewnić, że po przeczytaniu, że uczą ich lenie, nieroby, mające wieczne wakacje i wycieczki za darmo spora grupa uczniów podejdzie do nauki z takim samym lekceważeniem, z jakim władze, począwszy od dyrektorów szkół a na ministerstwie edukacji zakończywszy traktują zawód nauczyciela. Powodzenia. Nauczyciele, jeżeli zawalczycie o swoje wzorem górników, zyskacie społeczny szacunek. Strajk w postaci oflagowania szkół tylko śmieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ proszę bardzo. Nie mam nic do ukrycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został wbity kij w mrowisko. I dobrze. Może to niektórym otrzeźwi umysł i zobaczą ile ci "biedni" nauczyciele zarabiają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać dodatki wiejskie nauczycielom , inne dodatki nabyte jeszcze za komuny. Zarabiają bardzo dużo i jeszcze chcą wiecej. Niech pracują od 7 do 15 i kwita. Sprawdanie klasówek to już fikcja niech robia to w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda boli? A wmawiają że na kasie w markecie zarabia się więcej:) Tylko że na kasie zarabia się połowę mniej i nie ma 4 miesięcy wolnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ujawnić zarobki górników z 13-stkami , 14 -stkami , deputatami , kredkowymi , barbórkowymi itd . To są dopiero bidaki , a pisiory dają im kolejną podwyżkę bo srają w gacie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto zarobki nauczycieli.. Pensja netto (na rękę) w listopadzie w 2 szkołach w małych miejscowościach: 3562 zł; 4256 zł; 4277 zł; 3887 zł; 559 zł; 3637 zł; 3156 zł; 1616 zł; 4269 zł; 3749 zł; 1614 zł; 4104 zł; 2214 zł; 270 zł; 3742 zł; 5636 zł; 3235 zł; 3905 zł; 3595 zł; 3387 zł; 2645 zł; 3998 zł; 155 zł; 3961 zł; 3799 zł; 3007 zł; 4305 zł; 478 zł; 160 zł; 4949 zł; 491 zł; 1303 zł; 695 zł; 552 zł; 692 zł; 5104 zł; 4702 zł; 2831 zł; 3300 zł; 1061 zł; 4366 zł; 4773 zł; 4373 zł; 4152 zł; 155 zł; 346 zł; 80 zł;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W [pierwszej kolejności należy ujawnić zarobki działaczy ZNP !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"drodzy" absolwenci pedagogiki (nie mylic z nauczycielami_ - Trzeba było brać dzieci na żywe tarcze podczsa matur i egzaminów? Jesli wzieliście dzieci na zakładników, to musieliście liczyc sie z tym, że już nigdy więcej nikt was powaznie nie potraktuje -a o szacunku i kasie możecie sobie tylko pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy będą ujawnione również przychody pochodzące z korepetycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co się tak bulwersowac? niech każdy dba o swoje, walczy, może inni w tym pomogą, Ludzie nie wariujcie z zawiści, cieszcie się tym, że jest lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I obłuda ZNP nagle się objawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama pracuję w administracji publicznej i nie mam nic przeciwko ujawnieniu wynagrodzeń. Ten kto rzeczywiście niewiele zarabia nie ma nic do ukrycia. Ale najczęściej strajkująca grupa zawodowa, posiadająca ogrom przywilejów i różnych dodatków rzeczywiście może na tym stracić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nawet 5 tys., jest kwotą ubliżającą godności człowieka zajmującego się edukacją dzieci, które w przyszłości miałyby budować kraj! Tym bardziej, że ilość dobrych prywatnych szkol jest, chociażby w Lublinie, bardzo ograniczona! Jeśli zaś pragnie się dziecku zapewnić dobry start w dorosłe życie, to należy starać się o doskonałych nauczycieli, którzy zaszczepia dziecku głód wiedzy. I oczywiście ciężka praca w domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi nauczyciela, który przepracowal w tygodniu 40 godzin w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przełom lutego i marca jest okresem wypłacania tz trzynastek. Nauczyciele na tym stracą. Tak brzmi zdanie z pewnego portalu. To w sferze budżetowej są trzynastki? K...a to ja pracuję w sferze budżetowej i od ponad 15 lat nie wiem co to jest trzynastka. Czyli w tym kraju teorii i fałszu jest dyskryminacja rozpasanie grup uprzywilejowanych i tona mułu. Czas wy....c te uprzywilejowane grupy zawodowe i w końcu nastanie demokracja a nie pseldodemokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Wspólnota, wyszło szydło z worka, darmozjadom ciągle mało a zarabiają po 5 tysięcy nieroby!!!!!
 Idź do szkoły popracować, a potem pisz komentarze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...