Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest nauczycieli coraz bardziej realny. Egzaminy zagrożone

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2019 r. o 18:00 Powrót do artykułu
DOSC TEJ HI-P0-KRYZJI: Szach mat nauczyciele i  Newsweek polski nauczyciel zarabia rocznie 96 827 zł rocznie czyli 8086 zł miesięcznie !!!!!!  WWW.facebook.com/NewsweekPolska/photos/a.134803169892383/2252664351439577/?type=3&theater
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk do skutku ? Co za bzdura. Czyli strajkujacy np. dwa tydodnie dobrowolnie rezygnują z połowy pensji i to przed świętami. Pożyjemy zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk obiecywał, że nasze dzieci będą uczyć dobrze zarabiający nauczyciele.  Ten strajk powinien się odbyć 5-6 lat temu! Dlaczego nauczyciele wtedy nie strajkowali?
 Tak tu sie zgodze strajk powinien być 5-6 lat temu.Co do tuska to nam emerytom obiecał wczasy pod palmami.I co jest palm nie widać bo zabrał razem z arbuzami/psl/ nasze pieniądze 167 mld zł z OFE a sam zwiał do angeli.Naucvzyciele nie maja żle a jak im żle to poszli na budowy do biur itp nikt was nie trzyma nikt nie będzie płakał za wami znajdą się inni.Masakra krwiopijcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś powinien wrócić do szkoły i nauczyć się liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym dowiedzieć się, co proponują ci wszyscy żądający 1000 zł na rękę i szantażujący strajkiem dużą część społeczeństwa -- rodzicom młodszych dzieci, które wymagają opieki -- jak zapewnić opiekę dzieciom????. Czy mam brać urlop wypoczynkowy, bezpłatny (o ile otrzymam). Czy opłacić jakąś opiekunkę na czas strajku waszego. Czy stać was na pokrycie kosztów tej opieki, a nawet kosztów sądowych????. Jak to będzie??. Mam zapisane dwoje dzieci do szkoły i to jest jakaś forma umowy zobowiązująca was do opieki i nauki. Strajk rozumiem jako czasowe nie wywiązanie się z umowy. Ciekawe co sądy na to?
Proste,  zamiast na paznokcie, w kwietniu 500+ wydasz na nianie.
Zrób sobie jeszcze dwa bobasy to i pracować nie trzeba będzie bo emertura z urzędu. Wszak jak mówią niektórzy ministrowie to szansa na dorobienie
Oho! Dwa komentujące matoły, jak przypuszczam nauczyciele. Jeden nie może skojarzyć płci piszącego, a może nie bardzo wie jaka jest różnica między rodzajem męskim a rodzajem żeńskim w polskiej gramatyce. Drugi "pedagog" nie rozumie o czym była mowa w dyskusji z prezydenckim ministrem. Dla porządku, przesłuchałem ową dyskusję i nie padło tam słowo "dorobić", cokolwiek miałoby ono oznaczać. Jedno jest pewne, was dorobić już się nie da. A swoją drogą, uważam, że rodzice powinni się zorganizować i wystąpić na drogę sądową przeciw związkom zawodowym i personalnie przeciwko uczestnikom strajku o odszkodowania.
Skoro państwowy system edukacji jest taki zły, uczą same matoły, to oddaj dzieci do szkoły prywatnej. Marnujesz ich przyszłość... A może już zmarnowaleś?
 Ja jestem nauczycielem kontraktowym i dostaję ok. 1900 na rękę miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie... Zamiast polskiego ukraiński... Albo niemiecki... Rosyjski . A co tam... A tak przy okazji twoja pozycja też nie jest pewniakiem... Zawsze znajdzie się ktoś tańszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pozwać też policjantów lub służbę zdrowia lub pracowników sądów... Oni też byłi na "służbie "... A może pozywajmy się wszyscy nawzajem... Rodzice nauczycieli, nauczyciele rodziców za złe warunki pracy - hałas, agresywne zachowania uczniów, zniesławienie... Zróbmy sobie Amerykę zamiast poprostu szanować się wzajemnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym dowiedzieć się, co proponują ci wszyscy żądający 1000 zł na rękę i szantażujący strajkiem dużą część społeczeństwa -- rodzicom młodszych dzieci, które wymagają opieki -- jak zapewnić opiekę dzieciom????. Czy mam brać urlop wypoczynkowy, bezpłatny (o ile otrzymam). Czy opłacić jakąś opiekunkę na czas strajku waszego. Czy stać was na pokrycie kosztów tej opieki, a nawet kosztów sądowych????. Jak to będzie??. Mam zapisane dwoje dzieci do szkoły i to jest jakaś forma umowy zobowiązująca was do opieki i nauki. Strajk rozumiem jako czasowe nie wywiązanie się z umowy. Ciekawe co sądy na to?
Proste,  zamiast na paznokcie, w kwietniu 500+ wydasz na nianie.
Zrób sobie jeszcze dwa bobasy to i pracować nie trzeba będzie bo emertura z urzędu. Wszak jak mówią niektórzy ministrowie to szansa na dorobienie
Oho! Dwa komentujące matoły, jak przypuszczam nauczyciele. Jeden nie może skojarzyć płci piszącego, a może nie bardzo wie jaka jest różnica między rodzajem męskim a rodzajem żeńskim w polskiej gramatyce. Drugi "pedagog" nie rozumie o czym była mowa w dyskusji z prezydenckim ministrem. Dla porządku, przesłuchałem ową dyskusję i nie padło tam słowo "dorobić", cokolwiek miałoby ono oznaczać. Jedno jest pewne, was dorobić już się nie da. A swoją drogą, uważam, że rodzice powinni się zorganizować i wystąpić na drogę sądową przeciw związkom zawodowym i personalnie przeciwko uczestnikom strajku o odszkodowania.
Skoro państwowy system edukacji jest taki zły, uczą same matoły, to oddaj dzieci do szkoły prywatnej. Marnujesz ich przyszłość... A może już zmarnowaleś?
Miałem nie odpisywać, bo i po co, ale patrząc na kierunek dyskusji jednak muszę. Nigdzie nie napisałem, że w szkołach uczą same matoły to po pierwsze, nie napisałem także, że państwowy system edukacji jest taki zły. Uważam, że nie jest dobry a główną przeszkodą w jego reformie jest Karta Nauczyciela - szeroki zakres nauczycielskich przywilejów. O moje dzieci się nie martw. Pomimo, że kończyły jedno z renomowanych liceów w Lublinie, cały czas musiałem je wspomagać w opanowaniu materiału, czego nie byli w stanie zrobić nauczyciele. Nie było to specjalnie trudne, bo mając wykształcenie politechniczne cały czas udzielałem im korepetycji z przedmiotów ścisłych a żona, nie nauczycielka, będąc humanistką ogarniała przedmioty humanistyczne. Przypomnę, że cały czas płaciliśmy z żoną podatki, również na państwowy system edukacji, który nie był w stanie przygotować moich dzieci do studiów. Tak, wysłałem je do prywatnych szkół, jak i na prywatne studia w Polsce i za granicą. Dzisiaj mają skończone po dwa fakultety, pracują w Polsce i mają się dobrze. Zgodnie z kilkupokoleniową rodzinną tradycją  skończyły politechniki i są przygotowane do wykonywania swojego zawodu w każdym kraju zachodniego świata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by tu jeszcze spieprzyć pisowcy - co by tu jeszcze spieprzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnić to bydło, znajdą się inni
 Z bydła to ty pochodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalinowski  - za przyjmowaniem uchodźców i legalizacją związków homoseksualnych. Będzie jedynką PSL. jakie deklaracje ma HETMAN ??????
 Za przyjmowaniem banderowców to tylko pis - poczytajcie ile ich do Wrocławia i Lublina sciągneli i jeszcze dopłacają, żeby zostali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze nie strajkowaliscie za czasów po psl teraz was zdrajcy trzeba pozwalniac i do prywaciarza tyrac i wtedy strajkowac kupnie w *** i wybije z głowy ferie i wakacje nieroby .
 Tyrać za miske ryżu jak powiedział wódz Morawiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym dowiedzieć się, co proponują ci wszyscy żądający 1000 zł na rękę i szantażujący strajkiem dużą część społeczeństwa -- rodzicom młodszych dzieci, które wymagają opieki -- jak zapewnić opiekę dzieciom????. Czy mam brać urlop wypoczynkowy, bezpłatny (o ile otrzymam). Czy opłacić jakąś opiekunkę na czas strajku waszego. Czy stać was na pokrycie kosztów tej opieki, a nawet kosztów sądowych????. Jak to będzie??. Mam zapisane dwoje dzieci do szkoły i to jest jakaś forma umowy zobowiązująca was do opieki i nauki. Strajk rozumiem jako czasowe nie wywiązanie się z umowy. Ciekawe co sądy na to?
Proste,  zamiast na paznokcie, w kwietniu 500+ wydasz na nianie.
Zrób sobie jeszcze dwa bobasy to i pracować nie trzeba będzie bo emertura z urzędu. Wszak jak mówią niektórzy ministrowie to szansa na dorobienie
Oho! Dwa komentujące matoły, jak przypuszczam nauczyciele. Jeden nie może skojarzyć płci piszącego, a może nie bardzo wie jaka jest różnica między rodzajem męskim a rodzajem żeńskim w polskiej gramatyce. Drugi "pedagog" nie rozumie o czym była mowa w dyskusji z prezydenckim ministrem. Dla porządku, przesłuchałem ową dyskusję i nie padło tam słowo "dorobić", cokolwiek miałoby ono oznaczać. Jedno jest pewne, was dorobić już się nie da. A swoją drogą, uważam, że rodzice powinni się zorganizować i wystąpić na drogę sądową przeciw związkom zawodowym i personalnie przeciwko uczestnikom strajku o odszkodowania.
 Ty już lepiej zamilknij i oszczędź sobie wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ZLIKWIDOWAĆ KARTĘ NAUCZYCIELA ORAZ ZAKAZ PRACY KONKURENCYJNEJ ... GRAMY FAIR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mów za siebie, ja poświęcam ok. 50 godzin tygodniowo, a właściwie to poświęcałam, teraz uczę się robic tyle, ile muszę, a reszta czasu dla swojej rodziny. Nie muszę mieć świetnych wyników jak dotychczas, jeśli rodzice tak na nas plują, to niech sobie sami douczaja swoje dzieci, ja zrobie tyle ile muszę i ani procenta więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "miałem nie odpisywać" : a czego oczekujesz? najwyższego poziomu usług za taką jałumużnę, mówisz, że wysłaleś swoje dzieci za granicę, to może przybliż jak tam wyglądają kwestie związane z edukacją, ile zarabiają nauczyciele, jaki jest ich zakres obowiązków i jakie mają warunki pracy. Skończyła się era "siłaczek", nie ma i nie będzie już tego, nauczyciele obudzili się i nie ma odwrotu: albo się im dobrze zapłaci, albo w przeciągu 10 - 15 lat w zawodzie zostaną sami frustraci (młodzi już dziś nie chcą pracować w szkole, za 10-15 lat odejdzie potężna fala na emeryturę, niektórzy rezygnują po pierwszym roku tego wolontariatu). Jeśli ludzie nie zrozumieją, że dobra edukacja będzie tylko wtedy, kiedy nauczyciel będzie dobrze zarabiał, to nie wróżę niczego dobrego naszej kochanej Ojczyźnie. amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "miałem nie odpisywać" : a czego oczekujesz? najwyższego poziomu usług za taką jałumużnę, mówisz, że wysłaleś swoje dzieci za granicę, to może przybliż jak tam wyglądają kwestie związane z edukacją, ile zarabiają nauczyciele, jaki jest ich zakres obowiązków i jakie mają warunki pracy. Skończyła się era "siłaczek", nie ma i nie będzie już tego, nauczyciele obudzili się i nie ma odwrotu: albo się im dobrze zapłaci, albo w przeciągu 10 - 15 lat w zawodzie zostaną sami frustraci (młodzi już dziś nie chcą pracować w szkole, za 10-15 lat odejdzie potężna fala na emeryturę, niektórzy rezygnują po pierwszym roku tego wolontariatu). Jeśli ludzie nie zrozumieją, że dobra edukacja będzie tylko wtedy, kiedy nauczyciel będzie dobrze zarabiał, to nie wróżę niczego dobrego naszej kochanej Ojczyźnie. amen
 Dokładnie tak będzie. Gdy zabraknie w całym kraju nauczycieli, to dopiero wtedy ci wszyscy, którzy udzielają rad typu "zmień pracę, darmozjadzie", przekonają się, jak bardzo się mylili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...