Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Mamy rzeszę bardzo dobrze wykształconych bezrobotnych". Będą namawiać do nauki zawodu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2018 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Na wybór zawodu w wieku 16 lat jest stanowczo za wcześnie!!! Ta "reforma" to bzdura! Naprawdę nie lepiej, aby młody człowiek skończył średnie wykształcenie ogólne, a potem wybrał zawód? Bardziej świadomie??? I druga sprawa... cóż złego jest w tym, że ślusarz czy spawacz będą mgr po studiach najczęściej filologicznych? Komu to przeszkadza? Czy fachowiec musi być niedouczony? Jak dla mnie, może być i po pedagogice, psychologii czy socjologii. A nawet po politologii! Mnie to nie przeszkadza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, po to kończyłem matematykę, by kłaść równo i symetrycznie glazurę. Szczerze. Polska to taka wiocha, gdzie poprzez brak fabryk pozostało jedynie orać ziemię... u kogoś. W sumie jesteśmy Portugalią Wschodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak uczcie uczciwie zawodu a za kilka lat chamstwo da władze PO matołom i znów zasilam siłą roboczą Szkopów z wyksztalceniem fachowym. Widzę co u nas w Kraśniku się dzieje. Jak jest robota to za 1200 i jeszcze niewolnika robią. Ksztalcie a później edukujcie dla Makreli oj dla Merkel. trzeba być grzeczny co to by się nie obrazila jak żydowska falanga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to skonczyles matematyke, aby sie w  tym wykazac! Ja 45 lat temu skonczylem inzynierie na Pl pracowalem przez 15 lat w Prl-u zarabiajac Ok 30-40$ na miesiac, dopiero po 1989r jak powstala wolna polska zarabiam zgodnie z tym co potrafie, a zarabiam naprawde dobrze i nie chce mi sie isc na emeryture, bo kocham moja prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak i Patriota... napisał:
tak tak uczcie uczciwie zawodu a za kilka lat chamstwo da władze PO matołom i znów zasilam siłą roboczą Szkopów z wyksztalceniem fachowym. Widzę co u nas w Kraśniku się dzieje. Jak jest robota to za 1200 i jeszcze niewolnika robią.  Ksztalcie a później edukujcie dla Makreli oj dla Merkel. trzeba być grzeczny co to by się nie obrazila jak żydowska falanga!
 Opanuj się! Ty właśnie jesteś przykładem, że "matoły", jak piszesz, dają władzę pisom! I nic dziwnego, ze pisy chcą w tzw. "branżowych" "kształcić" dalszych matołow bez nawet matury, aby ciągle i ciągle i ciągle na pis tylko głosowały, rozmnażając się przy tym jak króliki. Akurat właśnie tacy dali władzę tym niby prawym i sprawiedliwym. Co za chichot losu - akurat tak nazwać tak tę partię!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do polak i patriota - Jakim ty jestes patriota? kto z polakow pracuje za 1200zl Toz przeciez ukainiec nie bedzie pracowac za mniej niz 2500-na reke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak, po to kończyłem matematykę, by kłaść równo i symetrycznie glazurę. Szczerze. Polska to taka wiocha, gdzie poprzez brak fabryk pozostało jedynie orać ziemię... u kogoś. W sumie jesteśmy Portugalią Wschodu.
 i no co z tego ze skonczylesz jak nic nie umiesz , osobiście bardziej cenie prace sprzataczek prawdziwa praca za marne pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...