Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najgorszy po teleportacji jest ten okropny ból głowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja po dobrej imprezie miałem nie raz już teleporta, pamiętam jak byłem w barze ze znajomymi piłem piwo a tu booom i następnego dnia budzę się w łóżku ...a do tego łeb mnie napie......to pewnie przez tą prędkość jaką mój teleport rozwinął. Co nie zmienia faktu że młodemu życzę powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczelnie powinny - moim zdaniem - szerzej otworzyć się na możliwość uczestniczenia w wybranych zajęciach, uczniów szkół średnich a nawet podstawowych. Byłaby to - na przykład - swoista forma zajęć pozalekcyjnych. W porozumieniu ze szkołami i za aprobatą właściwych kuratoriów i ministerstw. Jest bowiem dużo uczniów, którzy ze szczególną łatwością przyswajają wiedzę i zdobywają umiejętności w wybranych, wąskich czasem specjalnościach, znacznie wykraczając poza poziom szkolny. Nie zawsze jednak mają wokół siebie "wspierającą siłę przebicia". Trzeba dać im szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre! :D
• Co teraz czytasz? – Obecnie nie mam żadnej książki do czytania, bo wszystkie już przeczytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla chłopaka :) Może niedługo będziemy mieli nowego Einsteina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Kamil! Żeby tylko nasz system edukacji dbał bo tak uzdolnione dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nawet 11 letni gościo wie, że trzeba teleportować obecną ekipę od władzy. Brawo On. Kombinuj młody, kombinuj :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej takich geniuszy nam trzeba by dogonić chociażby Niemcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skubany przeczytał.. wszystkie książki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytał wszystkie książki , dobre:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady z tym studiowaniem..... chore ambicje jednego z rodziców.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcze już niedługo z dziewczynami tak łatwo ci nie pójdzie jak z książkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego dzieciaka. Narcyzm się pojawił u malucha. Potem tylko i aby tylko psychiatryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopcze marzenie ściętej głowy, a może bierzesz jakieś leki. Żal mi ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko patrzeć jak cały internet zgra sobie na dyskietkę i przeczyta w wolnej chwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do HI: "Uczelnie powinny - moim zdaniem - szerzej otworzyć się na możliwość uczestniczenia w wybranych zajęciach, uczniów szkół średnich a nawet podstawowych. Byłaby to - na przykład - swoista forma zajęć pozalekcyjnych. .." A kto za to za to zapłaci? Zalewska czy Gowin? A może Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On przeczytał nawet nienapisane książki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO jego marzenie jest sporym wyzwaniem xD ja bym się bał wgl wchodzić do teleportu bo albo to polega na tym że rozkłada człowieka na cząstki w jednej lokalizacji i potem składa się w drugiej ( tylko pytanie w jaki sposób bo teoretycznie człowiek wtedy zginie) czy zrobić jakąś małą wyrwę czasoprzestrzenną co by wymagało jeszcze większych zasobów energii ... w każdym razie Geralt dobrze mówi precz z teleportami :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły z niego eksperyment. Czas pokaże jaki wyjdzie z tego efekt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...