Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd szykuje się na strajk nauczycieli. MEN zmienia przepisy przed egzaminami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 marca 2019 r. o 12:25 Powrót do artykułu
Rozdawnictwo się nauczycielom marzy! Nasze pieniądze mają pójść na nauczycieli???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  najważniejsze 'dokonania' drużyny dojnej zmiany po trzech latach rządów:   [li]rekordowy deficyt w handlu zagranicznym;[/li] [li]rekordowy import węgla z Rosji;[/li] [li]rekordowe pieniądze z kieszeni podatnika na propagandę w TVP;[/li] [li]rekordowa ilość sprowadzonych z zagranicy śmieci;[/li] [li]rekordowe układy, nepotyzm , kolesiostwo i niekompetencja;[/li] [li]rekordowa ilość ministrów, wiceministrów i doradców politycznych;[/li] [li]rekordowe wydatki na rząd, sejm, senat i głowę państwa;[/li] [li]rekordowa liczba rozwalonych limuzyn;[/li] [li]rekordowa liczba wyciętych drzew;[/li] [li]rekordowa liczba bankructw i niewypłacalności naszych firm;[/li] [li]rekordowy odstrzał dzików, łosi i żubrów;[/li] [li]rekordowa liczba zlikwidowanych małych sklepów rodzinnych z powodu zakazu handlu;[/li] [li]najwyższe w całej Europie zanieczyszczenie powietrza i w efekcie rekordowe 45 tyś Polaków corocznie żegna się z życiem;[/li] [li]najniższy od 5 lat wskaźnik koniunktury gospodarczej;[/li] [li]najniższe od 20 lat inwestycje w przemyśle;[/li] [li]najwyższa od czasów wojny umieralność Polaków!!!![/li]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one tylko narzekac potrafią, ale maja więcej niż porządny Polak. Minister Suski powiedział swieta prawde że maja tylko trochę mniej  niż poseł do sejmu Przenajświętszej Rzeczpospolitej! Ale poseł ma odpowiedzialność i musi wiedzieć duuuzo więcej niż jakiś zapyzialy nauczyciel co ma w doooopie mlodziez chrześcijańskiego państwa i kraju!
 Skoro to prawda to czego dzisiaj minister przepraszala nauczycieli? Minister Sczerski też powiedział... I przepraszal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel kontraktowy zarabia netto 1800-2000, musi opłacić czynsz, kredyt mieszkaniowy i przetrwać. Doszliśmy do sytuacji, że uczniowie się śmieją z sytuacji materialnej nauczycieli, mając 500plus bawią się drogimi gadżetami czy markowymi ciuchami. Czy naprawdę chodzi o upokorzenie nauczycieli i wypchnięcie ich z zawodu, by wyjechali do Francji czy Niemiec? Każdy woli pracować blisko rodziny i znajomych, ale finanse też są ważne a cierpliwość ograniczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co Rządowi wykształcone społeczeństwo ? Dajmy dzieciom i rodzicom SMARTFON+ idiotami łatwiej rządzić !
 ŚWIĘTE SŁOWA. Taki później komentarz napisze. Nawyzywa od matolów, nierobów, darmozjadów i nieuków nauczycieli. Ale nie doda już taki osobnik, że sam na zasiłku jest z Mopsu, skończył tylko ZSZ albo gimnazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka skończyła Historię i posLa uczyć do podstawówki, bo marzyła o pracy nauczyciela. Dostała 1700 zł w Warszawie! Po roku zrezygnowała i za 2 razy tyle w Wawce oprowadza wycieczki po muzeum. I to nie dzieci rozwydrzone z podstawówki tylko dojrzałych ludzi. Młodzi nie idą juz na nauczycieli. Starzy pójdą na emeryturę i sami dzieci do matury będziecie uczyć. Zobaczymy czy się na politechnikę później dostaną czy do łopaty pójdą i będą tak samo zawistne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS daje tylko tym na którzy ewentualnie na nich zagłosują, a że inteligentni ludzie na PiS nie głosują , to nauczyciele nie mają szansy na podwyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nauczyciele nie strajkowali jak rządziło i rozkradało Polskę PO -- PSL
 bo wtedy przysłowiowe masło nie kosztowało 7zł a koszyk dóbr podstawowych nie wzrósł o ponad 200%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nauczyciele! Jestem rodzicem dwójki dzieci i popieram was z całego serca! Jeżeli rząd się tak zachowuje to zróbcie strajk okupacyjny! Nie dajcie się wykiwać rządowym oszustom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwólmy, by nasze pieniądze poszły na rozdawnictwo dla nauczycieli !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie każe pracować obywatelom jako nauczyciele. Należy nauczycieli dokształcić iż są wolni i maja prawo wyboru. Zapraszam do prywatnych firm z 26 dniami urlopu rocznie, z 40 godzinnym tygodniem pracy i praca od 7:00 lub 8:00 przez ciagłe 8 godzin. Biura Pacy pełne są ogłoszeń z wolnymi etatami z pensjami podobno po 5000 do 7000 tysięcy netto. Zapraszam wszystkich nauczycieli po oferty pracy. Zrzuccie z siebie obowiązek dzwigania tego kraju i waszego przywódcy związkowego i szybko do nowej normalnej pracy. NIE MA OBOWIĄZKU I PRZYKAZU BYCIA NAUCZYCIELEM, za zmiane wykonywanego zawodu nikt was nie ukaże, może tylko wy sami bo bedziecie mieli 1/3 dotychczasowego urlopu i dwa razy wiecej godzin pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech mi ktos wytłumaczy jak to dziala chodzi dziecko do szkoly i za cholere nie moze pojac matmy w takim stopniu zeby na 3 starczyło a pojdzie na korki za 50zl na godzine i wszystko umie jak to dziala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zwykły szantaż w celu osiągnięcia własnych korzyści. Chcecie prawdy? Jestem ratiwnikiem medycznym pracuję ponad 20 lat i jestem tak zwanym liderem zespołu. Osoba decyzyjna moje zarobki są w granicach 2800 2900 miesiecznie za odpowiedzialność za zdrowie i życie człowieka . Mam 26 dni urlopu nie mam wolnych świat niedziel jeśli wypada mi dyżur pracuję od 135 do 150 godzin miesięcznie. Za rządów PO PSL nie otrzymałem żadnej podwyżki obecnie otrzymuję dodatek ministerialny w kwocie 648 złotych miesięcznie nie wiem jak długo. Żaden ratownik nie odszedł od pacjenta Choc inne grupy zawodowe to uczyniły by walczyć o podwyżki żaden ratownik nie odmówił wyjazdu czy wykonania czynnosci ratowania zdrowia i życia ludzi. Nigdy nie straszylismy społeczeństwa że odmówi y pomocy w ramach strajku. Nigdy nie traktowaliśmy społeczeństwa jako zakładników naszych postulatów tak jak to wygląda robicie . Wasze postępowanie i forma strajku jest sprzeczna z tym co reprezentuje wasza etyka zawodowa. Przykro pisać i mówić o tym gdzie dzieci młodzież staje się zakładnikiem waszych zadań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele jak widać to gorszy sort
 Masz rację. Ale zobacz co będzie się działo po zmianie prawa gdy egzaminy przeprowadzą emeryci. Wszyscy zdadzą na maksa i odtrabi się sukces szkoly 8 klasowej i reformy. Niedowidzacy emeryt nie zauważy sciagawki, głuchy nie usłyszy podpowiadają. A nawet jeśli coś zauważy to zanim wstanie i dojdzie do zdajacego to egzamin się skończy. Jednym słowem średnia egzaminu to 99 procent 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze że nauczyciele opanowali forum. Łapka w górę gdzie się jtos nie zgadza że strajkiem . Jeśli wam się nie podoba zmiencue pracr i wescirw kredyt tak chyba mówił prexydent z poprzedniej kadencji. A może zamiecur się z ratownikiem który po czesci napisał o sobir bedxuecir więcej zarabiać Ale czy jesteście mrntalnie przygotowani do takiej pracy i za tyle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że będzie zmiana w przepisach - to usprawni przeprowadzenie egzaminu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w większości szkół żadnego strajku nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za platformy przez 6 lat podwyżki wynosiły ZERO zł (0 zł) - platforma nic nie dała i wszystko rozkradała, gdzie było wtedy ZNP i Broniarze, co robili gdzie byli pochowani, jedynie Solidarność cokolwiek protestowała, teraz to zwykła polityczna hucpa - nic więcej. Przypomnijcie sobie stare panie nauczycielki jak to było za platformy dobrze i g ówno dostała jak to stare lampucery nazywają Polaków "patolagia" i nauczyciele też dostali g ówno, a wszystko wytransferowali do niemiec i holandii resztę sami rozkradali ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej dać "patologiom" jak to nazywają postkomuniści, stare lampucery i platformersi z ZNP Plaków niż dać ZNPowskim darmozjadom i Broniarzowi co krocie zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy rodzice popieraja strajk ?? Ja nie popieram strajku w czasie egzaminow do ktorych caly rok dziecko sie przygotowuje. Niech Nauczyciele strajkuja sobie w lipcu i sierpniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...