Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk Uczniów przed siedzibą kuratorium w Lublinie. "Chcemy wyrazić wsparcie dla nauczycieli"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2019 r. o 15:29 Powrót do artykułu
Ok minuty 9,50 sekund głos zabrało dziecko z 1 klasy liceum i mówi, że wkurza je, że marszałek sejmu zarabia kilanaście tysięcy złotych a nauczyciele tak mało zarabiają. A czy dziecko wie ile pan Broniarz zarabia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stojący po lewej stronie w czarnej czapce pan Krzysztof Kamiński lider lubelskiego KODu też jest dzieckiem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok minuty 9,50 sekund głos zabrało dziecko z 1 klasy liceum i mówi, że wkurza je, że marszałek sejmu zarabia kilanaście tysięcy złotych a nauczyciele tak mało zarabiają. A czy dziecko wie ile pan Broniarz zarabia?
 Ale wie ile zarabi Pan Proksa co podpisał porozumienie w imieniu "Solidarności". Wie też, że już 7 oddziałów wojewódzkich domaga się jego rezygnacji. Zresztą Pan przwdodniczący dorabia też jako radny startując z list partii rządzacej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta z tubą na pierszym zdjęciu to chyba parę lat kiblowala, bo wygląda na 4. Tak samo ta z plakatem o Zalewskiej w czarnej czapce, wygląda na woźną od broniarza o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta z tubą na pierszym zdjęciu to chyba parę lat kiblowala, bo wygląda na 4. Tak samo ta z plakatem o Zalewskiej w czarnej czapce, wygląda na woźną od broniarza o
 @mega przecież to Twoje pociechy. Nie poznajesz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha faktycznie na filmie widać lubelskiego kodziarza Krzysztofa Kamińskiego. Jakie to małe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Protestuje skrajna lewica, wnuki komuchów, dzieci komuchów i gdzieniegdzie widać też starych komuchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
62 letnie dziecko Krzyś Kamiński razem ze swoimi 16 letnimi kolegami stoi przed kuratorium i udaje ich rówieśnika. Wstyd!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dorwiecie się znowu do koryta lewackie pomioty !!!!!!! Nigdy wiecej nie bedziecie kradli miliardow zlotych Polakom !!!!!!! To se ne wrati :))) wiec te załosne podjudzanie łatwowiernych czytelnikow Gównianej i NewsWeekendu NIC NIE DA !!!!:))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he obejrzałem film. Panie Kamiński nie buntuj pan dzieci!!! Dziadkiem ich mógłby pan być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dzieci kodowców, byłych ub-ekow, sb-ekow, milicjantow, ormowcow, zomowcow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu lgbt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] [/table] Pycha samouków, nadętych źle dobraną wiedzą a gorzej jeszcze przetrawioną, egoizm dogmatyczny i kabotyństwo, upodobanie w czczej gadaninie, zboczenia płciowe, maniackie niszczycielstwo wszystkich ustalonych wartości, bufonowanie niemoralnością, wzajemna gwałtowność koteryj i jednostek władających nimi... Wszystko to pustoszy i pustoszyło zawsze gmach dostojny, który wznosić mogą tylko czyste ręce i serca jak  Reclusa  i  Kropotkina . Przemieszkiwać w nim może stoicka jeno elita. Tłum tłoczący się tam bezcześci świątynię, jak zbezcześcił bazylikę Chrystusową, zapychając ją obrzydliwymi małymi bożkami, pośredniczącymi w stosunkach z Bogiem. —  Romain Rolland , Zaczarowana dusza [table] [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spontaniczny protest dzieci z wydrukowanymi tabliczkami i szefem lubelskiego KODu za plecami. Niech żyje sponton!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zalosni uczniowie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja filmu oglądać nie będę i nie ważne jaki Pan odpowiada za "bunt" młodzieży. Przykre jest dla mnie ze nikt nie pyta uczniów o kształt polskiej oświaty. Wprowadza się kolejne reformy nie pytając uczniów. Ja na tema likwidacji gimnazjów nie wypowiadam się bo nigdy uczniem tej szkoły nie byłem a politycznie nakręcanym obywatelem nie pozwolę sobie być. Niech politycy i rodzice słuchają tych, których ten temat najbardziej dotyczy. Popieram akcję młodzieży (nie dzieci) pod Kuratorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta z tubą na pierszym zdjęciu to chyba parę lat kiblowala, bo wygląda na 4. Tak samo ta z plakatem o Zalewskiej w czarnej czapce, wygląda na woźną od broniarza o
 Też to zauważyłem. Ona chyba z uniwersytetu III-go wieku, Ale raczej nie ..., bo.... . Gdyby to mój rodzic walczył (szantażował), to też musiałbym go wspierać w tym szantażu. Solidarność w rodzinie musi być, to normalna kolej rzeczy. Brawo tym rodzicom, uczą wymuszeń, szantażu, terroru swoją młodzież. Jeśli chcecie by zarabiali więcej wasi rodzice to niech POdniosą stawkę za korki, opłacając POdatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujący nauczyciele kazali swoim dzieciom ustawkę zrobić, ot i cały protest. Zza pleców tylko słychać podpowiedzi co mają mówić. No i oczywiście obowiązkowy motyw tęczy, w geście solidarności z uciemiężonymi nauczycielami.
  Te dzieci rzedstawiają się z imienia i nazwiska. Podaj może, które ma mamusię/ tatusia strajkujących, w której szkole. Oświeć nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja strajkuje dla strajkujących że musza robić strajk za strajk żeby było dobrze :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej POdobają mi się "sPOntaniczne" jednakowe tekturki z hasłem " nauczyciele jesteśmy z wami". Jakie przypadkowe i sPOntaniczne - omal się nie rozpłakałem. No i Ci z uniwersytetu trzeciego wieku tęż tacy spontaniczni i przypadkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...