Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

studia podyplomowe

Utworzony przez siala, 10 lipca 2018 r. o 10:38
Gdzie mozna znaleźć ciekawe studia z psychologii w biznesie, interesuje mnie cała Polska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja podyplomowe kończyłam na WSB i byłam bardzo zadowolona, ogarnij sobie ich ofertę, mają kilka uczelni w najwiekszych miastach w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studia podyplomowe to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą się dokształcać. w ogłoszeniach o pracę pracodawcy bardzo często doceniają kandydatów, którzy mogą pochwalić się takimi studiami.  oferta studiów podyplomowych na polskich uczelniach jest bardzo bogata. aby dowiedzieć się więcej o tego typu studiach, zachęcam do wejścia na stronę: ***studiapodyplomie.pl . doskonała baza i mnóstwo ciekawych, przydatnych informacji o studiach podyplomowych w jednym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siala w ofercie WSB masz studia podyplomowe na takim kierunku. Ja od października zaczynam je we Wrocławiu. Tu masz trochę szczegółów o tym kierunku: wsb.pl/wroclaw/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki/psychologia-w-biznesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...