Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie studia wybrać?

Utworzony przez radek, 1 września 2015 r. o 13:24
Będą jakieś ulgi na czesne na studiach WSB II stopnia?
 Witam, Axim, zapisując się do 12.08. możesz liczyć na zniżkę w wysokości 300 zł oraz brak opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II Stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ten termin jet również ważny przy zapisaniu się online?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tydzien temu sie rejestrowałem to miałem swietna promke na podyplomowe studia na WSB w Opolu teraz nie wiem jak to jest trzeba na bierzaco szukac na stronie promek :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tydzień temu.. Szkoda, że znów przegapiłam, ale zastanawiałam się, czy iść na magistra teraz, czy za rok. Pewnie już nie ma żadnych promocji przy zapisie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, promocja została przedłużona do 16 września na dotychczasowych warunkach. Obowiązuje również przy zapisach online. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że można na Państwa uczelni połączyć studia magisterskie z podyplomowymi? Nie ukrywam, że dla mnie to byłoby ogromne ułatwienie i oszczędność czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy studiując na innej uczelni to z dyplomem w ręku z tamtej uczelni mogę aplikować na WSB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ten termin jet również ważny przy zapisaniu się online?
 Witam, promocja została przedłuzona do 16 września. Wciąż możesz liczyć na zniżkę 300 w czesnym oraz brak opłaty wpisowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II Stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że można na Państwa uczelni połączyć studia magisterskie z podyplomowymi? Nie ukrywam, że dla mnie to byłoby ogromne ułatwienie i oszczędność czasu.
Witam, tak, stnieje możliwość połączenia dwóch rodzajów studiów realizowanych w tym samym czasie: studia II stopnia i studia podyplomowe. Dzięki temu można uzyskać dwa dyplomy w dwa lata. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II Stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy studiując na innej uczelni to z dyplomem w ręku z tamtej uczelni mogę aplikować na WSB?
 Witam, oczywiście, ni e musisz być absolwentem WSB, by aplikować na studia II stopnia. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II Stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki tej promocji która jest do 16 września ile mogę zaoszczędzić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, W obecnej promocji nie pobieramy żadnej opłaty wpisowej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na naszej sronie inernetowej. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB II Stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tylko poczekac na nastepny nabór na WSB :D ciekawe kiedy bedzie mze w nastepnym roku sie zapisze na studia magisterskie i w konc u bede miał pełne wyzsze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...