Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UMCS zaszczepi studentów przeciw COVID-19

Utworzony przez vidigal, 17 czerwca 2021 r. o 10:16 Powrót do artykułu
!!! ----- Eric CLAPTON opowiada o swoich doświadczeniach po szczepieniu: - Szczepionka wstrząsnęła moim układem immunologicznym i trwa to do dziś', - Straciłem władzę w obu dłoniach na trzy tygodnie', - Najbardziej boję się co ta szczepionka może zrobić naszym dzieciom'"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być takim debliem i się szczepić czymś co jeszcze nie zostało przetestowane, właśnie Pfizer ogłosił ze jest dopiero w 3 fazie testów, i ich szczepionka powoduje zapalnie mięśnia sercowego który prowadził do zawału, ale ludzie szczepią się nią już od kilku miesięcy i pfizer oczywiście nie bierze odpowiedzialności za powikłania, mało tego, NIKT nie bierze za te szczepionki odpowiedzialności a teraz chcą tym syfem szczepić dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja znajoma pracuje w szpitalu kowidowym i mówi ze 90% ludzi trafia tam po szczepionkach a nie po kowidzie... ludzie maja gorsze objawy i powikłania po szczepionkach niż po kowidzie.... masakra !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! ----- Eric CLAPTON opowiada o swoich doświadczeniach po szczepieniu: - Szczepionka wstrząsnęła moim układem immunologicznym i trwa to do dziś', - Straciłem władzę w obu dłoniach na trzy tygodnie', - Najbardziej boję się co ta szczepionka może zrobić naszym dzieciom'"....
 Zapomniałeś tylko dodać, że Clapton cierpi na neuropatię i że to była główna przyczyna utraty nie władzy, tylko czucia. Zapomniałeś też dodać, że jak sam muzyk podaje, objawy ustąpiły samoistnie po kilku dniach. Najwyraźniej zapomniał o swojej chorobie wspomnieć podczas wywiadu medycznego przed szczepieniem. Widać Ameryka ma swoją wersję Edytki Górniak. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! ----- Eric CLAPTON opowiada o swoich doświadczeniach po szczepieniu: - Szczepionka wstrząsnęła moim układem immunologicznym i trwa to do dziś', - Straciłem władzę w obu dłoniach na trzy tygodnie', - Najbardziej boję się co ta szczepionka może zrobić naszym dzieciom'"....
Zapomniałeś tylko dodać, że Clapton cierpi na neuropatię i że to była główna przyczyna utraty nie władzy, tylko czucia. Zapomniałeś też dodać, że jak sam muzyk podaje, objawy ustąpiły samoistnie po kilku dniach. Najwyraźniej zapomniał o swojej chorobie wspomnieć podczas wywiadu medycznego przed szczepieniem. Widać Ameryka ma swoją wersję Edytki Górniak. XD
 zacytowałem wypowiedź CLAPTONA.... ale ty wiesz oczywiście lepiej od niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! ----- Eric CLAPTON opowiada o swoich doświadczeniach po szczepieniu: - Szczepionka wstrząsnęła moim układem immunologicznym i trwa to do dziś', - Straciłem władzę w obu dłoniach na trzy tygodnie', - Najbardziej boję się co ta szczepionka może zrobić naszym dzieciom'"....
Zapomniałeś tylko dodać, że Clapton cierpi na neuropatię i że to była główna przyczyna utraty nie władzy, tylko czucia. Zapomniałeś też dodać, że jak sam muzyk podaje, objawy ustąpiły samoistnie po kilku dniach. Najwyraźniej zapomniał o swojej chorobie wspomnieć podczas wywiadu medycznego przed szczepieniem. Widać Ameryka ma swoją wersję Edytki Górniak. XD
zacytowałem wypowiedź CLAPTONA.... ale ty wiesz oczywiście lepiej od niego
 Kiedy się cytuje, to robi się to dokładnie, a nie wybiera z wypowiedzi to, co akurat pasuje do tezy. ***s://***rollingstone.com/music/music-news/eric-clapton-disastrous-vaccine-propaganda-1170264/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...