Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W wielu szkołach średnich w Lublinie są jeszcze wolne miejsca. Ostatnia szansa na zmianę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2019 r. o 07:04 Powrót do artykułu
No to są czy nie ma? Bo platfusy krzyczą, że nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki panie miał być armagedon!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscacw VI czy VII to tak , jakby ich nie było. Równie dobrze można iść do zawódowki. Może należałoby wspomnieć o zdawalności matur w tych szkołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś niedawno bajdurzył o zbrodni na dzieciach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha gdzie ta zbrodnia na dzieciach? Puste trzepanie jezorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja , konstytucja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedawno DW piał, że zabrakło miejsc. Rzetelne dziennikarstwo ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, że miejsca jeszcze są. Klasy potworzyli prawie 40-osobowe. Jakość nauki będzie najwyższa, z indywidualnym podejściem do ucznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ty pieprzysz. Ja chodzilam do 7 lo i jest spoko. Zle masz dane dotyczace zdawalnosci matur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO strzela ze ślepaków, miejsca w szkołach średnich są, leki w aptekach są, trolle w internecie też są, ale najwięcej w |Inowrocławskim magistracie. Czy ktoś jeszcze wierzy tym oszustom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało brakować miejsc, a można ciągle wybierać. Tak samo z nauczycielami. Miały być zwolnienia, a są braki. Miesiące kłamstw z użyciem usłużnych propagandzistów poszło w p...u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO strzela ze ślepaków, miejsca w szkołach średnich są, leki w aptekach są, trolle w internecie też są, ale najwięcej w |Inowrocławskim magistracie. Czy ktoś jeszcze wierzy tym oszustom?
 Albo tamtym oszustom? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Dulkiewicz to ilu juz dzieciaków popełniło samobójstwo z powodu braku szkoły, do której chcieli chodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zadzwonić do kilku szkół z listy i zapytać o te rzekomo wolne miejsca :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wszystkich szkolach pelno ukraincow, nigdy bym nie poslal dziecka do nauki razem z banderowcami, ktorzy ucza sie za pieniadze polskiego biednego podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też nie dostałem się wymarzonej szkoły jak starałem się do liceum i ukończyłem inne liceum z tego powodu ne popełniłem samobójstawa . Nie zawsze dostaję się do wymarzonej , takie są reguły konkurencji. Wybór szkoły średniej nie powodem do samobójstw , chyba się wychowuję dzieci bezstresowo i wszystko mu się należy . Chyba taki rodzic to pisał.Co będzie jak napotka większe trudności w życiu. Moje dziecko nie ukończyło szkoły , bo zachorowało na chorobę psychiczną i z tego powodu nie popełniam samobójstwa. Ilu rrodziców ma dzieci niepełnosprawne w roznym stopniu  i walczą a nie załamują się . Niemożność dostanie się do wmarzonej szkoły średniej nie jest powodem do samobójsta chyba że jest to ambicja rodzica i robi dziecku krzywdę i sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...