Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Test zrobiony prawie na samych idiomach? Trochę przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na każdy możliwy sposób szukają jeleni do studiowania w Lublinie. W przypadku UMCS bardziej odpowiedni byłby test ze znajomości języka polskiego. Mają najwyższy w Polsce odsetek studentów zza Buga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tam wyjezdzam z Lubelskiego :P daleko bo do Wrocławia i tam ide na studia w jezyku angielskim :D na WSB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja siostra studiuje na wsb we Wrocławiu , jak dostanę wyniki matury spróbuje dostać sie tam również . Uczą dobrze ponieważ z powodzeniem tłumaczy teksty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jarek, bardzo się cieszę że wybrałeś właśnie studia I stopnia we wrocławskim oddziale WSB. Osoby zainteresowane studiami I stopnia zapraszam do zapoznania się z ofertą Wyższej Szkoły Bankowej. Pełna lista dostępnych kierunków oraz warunki rekrutacji można znaleźć na naszej stronie: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Proszę pamiętać, że zapisując się na studia I stopnia do 16 lipca można zaoszczędzić aż 685 zł - 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku oraz 85 zł - dzięki braku opłaty wpisowego. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko ceny jak na studia :D musze pomyslec o jakims kierunku na tym WSB bo ciekawe te kierunki , takie nastawione na doswiadczenie zawodowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nom spoko maja kierunki na WSB ale ja to nie dziennie :P bo wole pracowac i zaocznie chodzic fajne ceny dla ludzi przystepe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...