Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuchy śmiechu na kozienaliowym "Poligonie kabaretowym"

Utworzony przez Gość, 9 maja 2009 r. o 11:09
Gwoli wyjaśnienia Kabaret Snobów przyjechał w składzie pomniejszonym i epizody grałem ja oraz największy - syna Mariusza - Michał Łysiak ze Świerszczychrząszcza. Poza tym to nie były tylko moje wejscia drugoplanowe, bo np. koledzy Świerszcze grali numery Snobów. Impreza była wspólnym pomysłem moim, świerszczy i mimiki. pozdrawiam i dziękuje za liczne przybycie, a artystom za występ! )) Łukasz Szymanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze! Proszę się przyznać - czy był Pan na całym poligonie? bo z Pana relacji wynika, że załapał się Pan na ostatnią godzinę imprezy. Istotnie - Kabaret Snobów wyśmienicie bawił publiczność, która jednak - proszę nie zapominać - była wcześniej przez ponad godzinę rozgrzewana rozmaitymi "niespodziankami": np. Łukasz Szymanek grał w skeczu "bomba" kabaretu Świerszczychrząszcz, a Świerszcze świetnie radzili sobie w skeczach mówionych a także - śpiewanych (!), choć program, który obecnie mają w repertuarze jest całkowicie z playbacku. poza tym - zdaje się, że nie zauważył Pan zupełnie obecności pianisty (ten element nie jest popularny w lubelskim kabarecie, a tutaj - owszem - się znalazł. i ku chwale ojczyzny!) oraz nastrojowych wierszy o zwierzątkach w wykonaniu wspomnianego już "Szampanka" oraz pewnej aktorki, której nazwiska niestety nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...