Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
komuchy z znp strajkują po swojemu a solidarność powinna się odciąć od strajku ,w którym uczniowie są zakładnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowsko sprzedawczyk. Spadaj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym dniem tego strajku o 17mld zł - uczniowie i rodzice coraz bardziej tracą szacunek do tzw. nauczycieli !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie żądać odwołania Proksy, ale dalej będziecie pacholkami Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciele wstyd i hanba ten wasz strajk...wstydu nie macie...do pracy isc ,uczyc godnie...a nie tylko pieniadz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele, jestescie nikomu nie potrzebni, to nasz gest ze dajemy wam popracowac i w ogole wam placimy, bo tak naprawde nie zaslugujecie nawet na to, zeby zarabiac nawet 8zl za godzine. Zamknac mordy i do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu idź i spójrz w oczy dziecku, które przez Twój protest nie napisało egzaminu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że rezygnują ze strajku bo podwyżki w podpisanej wysokości są naprawdę nie małe najwyższe od 10 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będąc przy temacie , Zarówno Broniarz jak i karta nauczyciela to szkodliwy relikt z okresu PRL-u . Dla uzdrowienia sytuacji jedno i drugie powinno się jak najszybciej wyeliminować ze struktur MEN. Nauczyciele powinni być oceniani według kryteriów Kazimierza Pawlaka ... na mądrych i głupich. Mądrzy będą mieli olimpijczyków , ich uczniowie będą dostawać się na prestiżowe studia , natomiast ci głupi ? no cóż powinni być wypluwani jako poślad. Dzisiaj to ten poślad najbardziej rozrabia ponieważ poza rozrabianiem niewiele ma więcej do zaoferowania. To jest robota dla kuratorów i samorządów aby tego pseudo- nauczycielskiego badziewia się pozbyć - i to szybko bo ci już mają zamiar matematykę zastąpić tematami napisanymi przez Lwa Starowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNP i postkomunistyczny Broniarz, Schetyna, PO władowało nauczycieli w kanał, a ludzie źle odbierają te strajki, bo podwyżki które dał rząd są spore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja nauczycieli, którzy maja w doopie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z każdym dniem tego strajku o 17mld zł - uczniowie i rodzice coraz bardziej tracą szacunek do tzw. nauczycieli !!!! komuchy z znp strajkują po swojemu a solidarność powinna się odciąć od strajku ,w którym uczniowie są zakładnikami. ZNP i postkomunistyczny Broniarz, Schetyna, PO władowało nauczycieli w kanał, a ludzie źle odbierają te strajki, bo podwyżki które dał rząd są spore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIELE TRZYMAJCIE SIĘ !!! w zasadzie żaden termin na strajk u Was nie jest dobry, ale teraz kiedy rząd rozda wszystkie realne i "na kredyt" pieniądze, to jeśli nie teraz, to nigdy już nie dostaniecie - bo nie będzie z czego dawać; co prawda to prawdopodobnie się skończy załamaniem finansów publicznych, ale wtedy będą Wam "ciąć" (innym też) z wyższego pułapu; POPIERAM WAS !!! mimo że jestem emerytem wsparłem fundusz strajkowy i za m-c też to zrobię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może być tak ze rząd PiS podpisuje porozumienie z radnym PiS Proksa! Dość kłamstw i obłudy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosłownie wyszło szydło z worka! Jak można podpisywać porozumienie z samym sobą?! Tzn szydło PiS z proksa PiS! Koniec kłamstw pisu! Nie chcą dać nauczyciela podwyżek bo to mała grupa wyborców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec obłudy i kłamstw Pisu! Proksa radny pisu do dymisji !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukali nauczycieli, prawda wychodzi na jaw! Podpisali sami ze sobą porozumienie, a nauczycieli maja gdzieś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dla córki już mam załatwioną robotę przy taśmie a syn na budowie zarobi więcej od głupka co to się na lekarza wykształcił. U mnie w domu nie to, że nikt nie czyta jakichś głupich książek, ale w ogóle czegoś takiego nie mamy. A nauczyciele jeszcze chcą więcej od mojej Grażyny zarabiać, co to w Biedronce na magazynie robi. To skandal i na szczęście Kościół potępia takie durnoty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityczni organizują spędy, (Broniarz i Trzaszkowski w Warszawie) , u nas wyciągają uczniów na ulicę , atak i "wsparcie ze strony TVN i wrogiej Polsce Wybiórczej . Czy tu chodzi o nauczycieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem skąd macie takie informacje, że strajk się wypala. Ja widzę wśród nauczycieli moich dzieci jeszcze większą determinację. Poza tym strajkującym dodaje otuchy duże poparcie społeczeństwa i kretyńskie wypowiedzi polityków PIS. Więc nie piszcie głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...