Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wycinajcie więcej drzew, zabudujcie Górki Czechowskie i inne tereny zielone w mieście, likwidujcie komunikację miejską to wtedy na pewno będzie mniej smogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odzyskać Górki Czechowskie i zalesić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobić żeby się lepiej oddychało w Lublinie ? Otóż zadbać aby mniej kopciły kominy przy Inżynierskiej i na FSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem dzisiaj Krańcową od Witosa do Elektrycznej jechał obok mnie dźwig PGE, skręcił w Elektryczną. Myślałem, że zejdę - ten samochód ma rurę wydechową wyprowadzoną z przodu na lewo od kierowcy i kopci tak, że można zemdleć. Jak takie samochody jeżdżą po mieście to nic dziwnego, że jest smog.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz jeżdżenia prywatnymi samochodami do urzędu przez wszystkich pracowników Ratusza. Od tego są autobusy MPK. Pracownicy Ratusza, urzędnicy trują i zanieczyszczają Lublin w największym stopniu, bo jest ich najwięcej. Żuk powinien nakazać im jeździć autobusami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proste. Należy rozciągnąć kilometry sieci ciepłowniczej po terenach, na których zgodnie z obowiązującym prawem nie można budować obiektów zamieszkania (poza ok. 1% całej powierzchni), a jednocześnie odmawiać dociągnięcia tych sieci do istniejących obiektów, nawet, jeśli długość brakującej nitki to kilkadziesiąt metrów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zmroku wysłać miejskich strażników na Dziesiątą. Niech odwiedzą posesje, kierując się zapachem. Zadanie łatwe nawet dla nałogowego palacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie rzeczy: sprawdzać kto, czym pali (widać i czuć na odleglość) i nie zabudowywać terenów zielonych (w tym przede wszystkim Górek Czechowskich). Jakie to proste...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja poproszę o eko patrol Straży Miejskiej w każdy dzień po zmroku w dzielnicy Dziesiąta. Nie da się tu oddychać normalnie. Niestety dodzwonić się tam skutecznie nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim zakazać zagęszczania zabudowy w Lublinie m. in. Zakaz budowy bloków na górkach Czechowskich oraz rozszerzyć granice miasta w kierunku zachodnim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drzewa nie mają nic do pyłów powstających podczas spalania śmieci w piecach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje samochody ustawiać po szerokości chodników a nie po długości więcej wejdzie, więcej kasy do budżetu mniej spalin, najwyżej zakażą palić w kominkach że niby dbają o środowisko a na Arkadach jak odbiorą działkę zrobić na całości parking to będzie kasa, a piesi dla zdrowia niech robią kilometry pomiędzy samochodami dla zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Wprowadzic zakaz palenia drewnem w piecach i kominkach w calym Lublinie. 2. Zamiast dopłaty do pieców obniżyć cenę gazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazać palenia węglem i drewnem w całym Lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie oszołomy i pseudo-ekolodzy z górek, smogu nie powodują bloki tylko niska emisja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapraszam patrol w okolice łęczyńskiej i sukcesywnie namierzać tych smrodziarzy,głównie po zmroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazać opalać węglem i drewnem. Obniżyć koszty ogrzewania gazem i prądem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Wprowadzic zakaz palenia drewnem w piecach i kominkach w calym Lublinie. 2. Zamiast dopłaty do pieców obniżyć cenę gazu.
  już od dawna o tym piszę, że należy nie dawać kasę trucicielom, tylko obniżać wydatki tym, którzy ogrzewają domy bez wyziewów i smrodów- zwolnienie z części podatku, rabat w rachunku za gaz, jak truciciele zobaczą, że nam się opłaca życ w miarę ekologicznie, to pójdą po rozum do głowy i sami zadbają o swoje piece
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem ma spalanie mokrego drewna ,a takim jest drewno . które schnie krócej niż dwa lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...