Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotowoltaika, czyste powietrze i agroenergia. Na co można dostać rządową dopłatę?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2019 r. o 16:03 Powrót do artykułu
Rozpatrywanie wniosków trwa ok. trzech miesięcy. Bzdura rok temu złożyłem wniosek i dalej jest rozpatrywany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5000 PLN przy fotowoltaice panie pośle to na co ma wystarczyć? marne dofinansowanie a wymagania w zakresie dokumentacji jakie należy złożyć instytucji pośredniczącej sa takie jakby dofinansowane było 85%wartości inwestycji i jeszcze czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku jest bardzo długi. wniosek jest jeden. dla takiej kasy szkoda mojego czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerabiałem ostatnio montaż instalacji na domu pod uwagę brałem różne opcje ale ostatecznie wybrałem firmę PVGE. Załatwili za mnie wszystkie formalności z dofinaniwaniem, a instalacja śmiga jak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 tysięcy na fotowoltaikę to bieda chyba, że mamy zakupić najtańszy szajs z Chin. Poza tym na pewno kasę dostanie osoba prywatna bo było jakiś czas temu opcja składania wniosków ale tam można było co najwyżej wydzierżawić od firmy i na to była dotacja tzn. dotacja dla firmy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poproszę 47 tys na wymiane pieca, chyba pan redaktor mi wypłaci bo z rządowego peogramu na kopciucha tyle nie dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą dofinansowywać tych, którzy od lat smrodzą ze swoich kominów i kominków. A może zamiast dawać niedbaluchom dofinansować tych, którzy sami, bez dotacji i ulg korzystają z pieców gazowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest dobry czas na wymianę starych kopciuchów na porządne kotły ekologiczne polecam firmę kostrzewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z fekaliami, czy są doplaty na jakieś szamba, oczyszczalnie czy inne kanalizacje? Polska jest pod tym względem zacofana. Czy pis ma pomysł na fekalia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE NARZEKAĆ ! jak ktoś nie ma domku to nie dostanie nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem sobie fotowoltaikę i ogrzewanie kotłem indukcyjnym mam za okrągłe 0 zł :) Polecam takie rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dzięki programowi "czyste powietrze" cieszę się nowoczesnym kotłem z certyfikatem ecodesign - EEI PELLETS od Kostrzewy. Nie było prosto i przyjemnie ale jest to gra warta świeczki. Polecam zarówno kocioł jak i składanie wniosków do programu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem 4 kW instalacji fotowoltaicznej zamontowanej przez firmę atego energia odnawialna. Montaz i dokumenty zrobili bez zarzutu..gdyby tak jeszcze troche słońca przywieźli;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezskutecznie szukam osoby bądż firmy , która przygotuje wniosek do programu AGROENERGIA. Mój tel 535 226 800
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, panele to najlepsze rozwiązanie. U mnie akurat montażem zajęła się pvprojekt.com panowie dobrali mi moc instalacji tak że pokrywa zapotrzebowanie domu. Myślę, że oze to super sprawa - ekonomiczna i ekologiczna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...