Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oho... to już niedługo Filipowicz z Alarmu Smogowego założy swoją wyświechtaną kamizelkę odblaskową i znowu zacznie grzać temat korytarzy napowietrzających a ani słowem nie zająknie się o węglu i odpadach palonych w piecach zgodnie z linią Partii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czad może z pieca leciał ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na Turystycznej Czajka się zepsuła? Co tam tak śmierdzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to dziki kraj. Trzeba podłączyć osiedla pod elektrociepłownię, a resztę przekształcić na gaz. Dodam, że ten program czyste powietrze to jakaś kpina i trzeba poświęcić na to tonę papierologi i rok czasu stania w kolejkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smród wieczorami że okien już nie otworzysz na ul.Puławskiej w mieście Lublin. Sławinek to dzielnica trucicieli gdzie pali się starymi szmatami i butami bo dym węglowy tak nie śmierdzi. Może by tak Straż miejska wieczorami przyjrzała się czym tam naprawdę palą ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne jest to, SM nie uświadczysz w terenie wieczorem kiedy ludziska odpalają swoje kopciuchy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile trzeba mieć starych szmat i butów żeby ogrzać dom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi ? W latach 80 tych zanieczyszczenie było dużo większe i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZAJKA PLATFORMY ZAS*AŁA CAŁA WISŁĘ ODCHODAMI POŁOWY WARSZAWY - DW słowem się nie zająknął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale świadomość ekologiczna w dzikim kraju jest na poziomie poniżej zerowym, rolnicy i działkowicze tylko czekają zmierzchu by palić liście, tylko kary, inaczej się polak nie nauczy, gdzie nie ma kary, tam nie ma miary mawiał mój szkolny polonista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam mam to w nosie, ale to wasze dzieci będą żyły w tym syfie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy , kupujcie radziecki gaz . Węgiel to przezytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawce szajka truje i nikomu to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście widziałem jak w niedalekiej odległości od zakładających blokadę na koło pato kierowcy który to łaskawie stanął na chodniku przy ul. Lubartowskiej, Wypróżniał się mężczyzna, na co Ci zareagowali ,,A co my mu zrobimy?" Stąd też jak może być porządek i czystość jak w biały dzień mają miejsce takie sceny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ile trzeba mieć starych szmat i butów żeby ogrzać dom ?" - Dużo! ale żeby zasyfić i zasmrodzić powietrze że nie da się oddychać to niewiele...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parszywy kraj parszywi ludzie!!! Jak sami kiepczą (bo spalaniem to trudno nazwać) wszelki syf w piecach to OK! ale spróbujcie wybudować bezemisyjną (toksyny) certyfikowaną kogeneracyjną spalarnie odpadów (takie jak ma większość miast w cywilizowanych krajach)... to "armagjedon panie wytruć nas chco..."....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy przymuleńce wiecie o ekologii? Ziemia od tysięcy lat sama potrafiła zadbać o siebie, żadne partyjne ,,autorytety,, z tytułami dr i prof nie potrafiły jej w tym przeszkodzić. A im kto ma więcej literek przed nazwiskiem tym jest większym głupcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i może w tym roku juz bedzie lepiej ? A guzik prawda znając zycie bedzie jeszcze gorzej i zaraz info w telewizji że Polska czarnym punktem na mapie :D I tak bedzie przez najbliższe 20 lat :) No i pamiętajcie o bieganiu bo to zdrowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie zaczął się armagedon, ale można go zmniejszyć stosując czyste spalanie, czyli rozpalanie " od góry " w tradycyjnych kotłach i piecach, lub też czyściejsze palenie kroczące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem okazję od strony Franciszkowa oglądać komin świdnickiej ciepłowni. Czarne dymisko waliło z niego przez kilka godzin. Zadzwoniłem do świdnickiej straży miejskiej - dyżurny który odebrał mój telefon dał mi do zrozumienia, że oni to tylko dziadka z babcią mogą ukarać ale już na takiego urzędowo nadzorowanego kopciucha o którym wspominam to mogą sobie popatrzeć .... tak jak ja. O czym my tu mówimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...