Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wczoraj, a więc przy 32 stopniach , mijałem 2 damy ubrane w czarne spodnie i bluzki, no i damy zachwycały się jaka to jest cudowna pogoda, całe lato żeby takie było ... może to od tego upału ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie już szósty miesiąc w szufladzie prezydenta leży schowany Plan Adaptacji do zmian klimatu (MPA), który wylądował tam w dniu przyjęcia uchwały o referendum lokalnym ws. przyszłości zielonych płuc i atermicznego obszaru naszego miasta, czyli Górek Czechowskich. Następne pokolenie będzie bezlitosne dla organu stanowiącego, który wybrał sobie organ wykonawczy w ramach KWW Krzysztofa Żuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPa? Pewnie przyjmą, z łaską jak już wytną co mają i zabetonują górki. Inaczej musieliby zarówno drzewa jak i górki bezwzględnie chronić. Nasuwa się pytanie. Kogo radni i Pan Żuk w zasadzie reprezentują? Przeciętny Kowalski może jeszcze nie dowierzać, nawet twardym danym, przez kilka lat. Ale taki mądry rzekomo prezydent? Z tyloma doradcami? A nie, zapomniałem. On myśli, ze miasto rozwija. Czyli po ichniemu asfaltuje lub betonuje kolejny pasek ziemi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze, że w Kozim Grodzie klimat do kręcenia dewelo-wałków się nie zmienia i jest wręcz znakomity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie jakieś zmiany! Tak trzymaj pogodo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam lubię wysoką wilgotność u mojej kobiety i nie uważam że to jest szkodliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda naszych dzieci i wnuków. Nam już niewiele zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...