Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Smog jest egalitarny, wszyscy wciągamy go równo. I prezydent Lublina i marszałek województwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 października 2019 r. o 08:42 Powrót do artykułu
Spoko,smog jest bee.ale ile aut robi syf , dlaczego do tego się nie przyjebiesz ku...rwa latem nik nie jara w piecu,a jaka ch...jnia jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrym rozwiązaniem problemu jest maska antysmogowa i antyalergiczna od Broyx. Wyróżnia się dobrą przepuszczalnością, więc można w niej biegać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edukacja, edukacja, raz jeszcze edukacja! Paliwem stałym (węgiel, drewno i in. ) można palić czysto, trzeba tylko wiedzieć jak i chcieć Kontrolować zatem, ostrzegać, karać. A palenie liści itp. zamiast ich kompostowania lub oddawania jako bioodapady to rzeczywiście plaga, tak na wsi jak i w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kikr5 A ja zapytam !!!! Gdzie k....... te korzyści z programu ,,czyste powietrze " ??? Na mojej ulicy same kopciuchy!!!!! Palą na potęgę wszystko co sie da spalić!!!!! My złożyliśmy wniosek 14 miesiecy temu. Dostaliśmy w lipcu tego roku informację o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Wymienilismy piec na EKO !!!!!! I co????? Zero odzewu z WFOŚ ,brak umowy ,brak dotacji!!!! My jesteśmy EKO !!!!!! A sąsiedzi dalej kopcą jak stara lokomotywa !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję idealne rozwiązanie  praktycznie bez większych kosztów a mianowicie- montujemy licznik pradu przy piecu CO i grzejemy piec ile kto chce,płacimy po obnizonej stawce  np po 20 gr za 1 kilowat i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazujecie palic w piecu drewnem a pytam z czego jest zrobiony pelet. Ludzie pomyśmy trochę nad dobrymi rozwiązaniami jak ogrzewanie energią elektryczną. Jest tak w innych krajach europy czyli unii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kikr5 A ja zapytam !!!! Gdzie k....... te korzyści z programu ,,czyste  powietrze " ??? Na mojej ulicy same kopciuchy!!!!! Palą na potęgę wszystko co sie da spalić!!!!! My złożyliśmy wniosek 14 miesiecy temu. Dostaliśmy w lipcu tego roku informację o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Wymienilismy piec na EKO !!!!!! I co????? Zero odzewu z WFOŚ ,brak umowy ,brak dotacji!!!!  My jesteśmy EKO !!!!!! A sąsiedzi dalej kopcą jak stara lokomotywa !!!!!
 Ale co? Sugerujesz, że należy ludzi siła zmuszać? I czy wy byście bez tego programu zdecydowali się na wymianę pieca? Poza tym nie drzyj się tak, bo to mało kulturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...