Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast Black Friday wybierz Green Friday

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2019 r. o 12:58 Powrót do artykułu
To co z gołą d.pą mamy chodzić ? Mięsa nie jeść, mleka nie pić, w piecu nie palić, od prądu się odłączyć. BO PLANETA UMIERA ALE DURNOTY DLA FRAJERÓW BUHAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Futra i skóry oczywiście nie. Wełna też odpada bo się męczy owce. Kaszmir też nie bo PETA twierdzi, że wyczesywanie kóz jest znęcaniem. Bawełna też nie bo uprawy zabierają miejsce dla innych roślin i używa się ogromnych ilości środków ochrony roślin. Czyli co zostaje? Pewnie koce z trawy. Ale wtedy veganie zdechną z głodu. PS. ja też chcę sobie kupić działkę i szukam jeleni, którzy mi to sfinansują Bardzo lubię jelenie. I nie będę polował na tej działce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie rozumiem. Sprzedaż nakręca produkcję. Produkcja to miejsca pracy. Ludzie wolą powietrze czy zdrowy klimat niż pracę. I co będą w czystym świecie na piechotę chodzić zamiast jeździć nowym samochodem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli masowa obniżka cen to konsupcjonizm, ale kupowanie jak największych zniczy na wszystkich świętych albo prezentów i ozdób choinkowych na Święta jest wporządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że pojawia się alternatywa dla tego idiotycznego szaleństwa zakupowego. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę jak wygląda produkcja naszej wymarzonej koszulki czy kolejnej pary jeansów. Kupujmy mądrze, nie w amoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Węgry wycofują się z Eurowizji! Powodem promocja LGBT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...