Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11 milionów wirusów w pół roku

Utworzony przez barteq, 10 września 2009 r. o 21:01 Powrót do artykułu
strasznie dużo tych zagrożeń... zdecydowanie za duża liczba zagrożeń trafia i infekuje komputery:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie ma się z czego cieszyć. Jak na razie żyję od formatu do formatu. Mam antywirusa ale chyba marna jego jakość. Przyzwyczaiłem się że co 3-4 miesiące format i instalacja systemu. Widocznie tak trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gladi napisał:
Niestety nie ma się z czego cieszyć. Jak na razie żyję od formatu do formatu. Mam antywirusa ale chyba marna jego jakość. Przyzwyczaiłem się że co 3-4 miesiące format i instalacja systemu. Widocznie tak trzeba.
Zmien oprogramowanie na te z PC tools, pol roku i bez problemow, antywirus skuteczny, warto tez co jakis czas puszczac spyware doctora, wszelki syf wychwyci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...