Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Assassin\'s Creed: Brotherhood. Sprawdź, czy wygrałeś

Utworzony przez Sai, 5 kwietnia 2011 r. o 17:00 Powrót do artykułu
A hasła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko hasła a sam regulamin, gdzie on jest? 1. Nie podajecie haseł które wygrały - osoby które wygrały są w większości z Lublina, czy to nie dziwne? 2. Brak regulaminu konkursu (loterii) jest według mnie nie stosowny i może budzić pewne wątpliwości bez stronności składu sędziowskiego. Może nawet okazać się że to łamanie prawa. 3. Nie przemyślany w żaden sposób tytuł artykułu. Nie lepiej napisać "Assassin’s Creed: Brotherhood. Lista zwycięzców konkursu" Nie będę wyliczał dalej, znając życie moja wypowiedź zaraz zostanie skasowana ^^. Gratuluję tym którzy wygrali uczciwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi też tu nie pasuje. Gdzie są hasła i regulamin oraz dlaczego większość zwycięzców jest z Lublina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hasła już się pojawiły, jak widać nie są one aż tak dobre. Hasło które wygrało monitor...
"Pilnie zatrudnię osobę ds. mokrej roboty na dłuższy kontrakt. Pytać o Luigiego w pałacu Medyceuszy – czyli premiera gry Assasin's Creed Brotherhood."[/quote] Przepraszam, to jest hasło reklamowe? Reklama ma trafiać do WSZYSTKICH potencjalnych klientów a nie w większości do osób które grały już w AC i wiedzą kim są nadmienione postacie. Drugie miejsce... [quote]Cola cola pepsi pepsi bo Assassin jest najlepszy.
Wykorzystanie nazw i marek innych firm jest nie zgodne z prawem, jeżeli nie posiada się praw do nich. Więc w jaki sposób takie hasło mogłoby być użyte w kampanii reklamowej? AC B -1 Assassin's Creed: Brotherhood to gra, co ma tendencję, która dobrze wpływa na moją potencję (intelektualną). Dobre hasło AC B -2 Assassin's Creed: Brotherhood – do gry wchodzi renesans zrób rekonesans! Kolejne dobrze wybrane hasło AC B -3 Spryt, siła, zręczność, dyskrecja, oddanie to cechy dobrego asasyna. Posiadasz je? Jeżeli tak to musisz zagrać. Mógłbym zmienić jedną rzecz, zamienić słowa spryt i siła, inaczej wtedy wygląda początek zdania, chyba nawet lepiej to brzmi. AC B -4 Złóż ludzi Borgia w krwawej ofierze, zatop swe ostrza w ... multiplayerze! Ogólnie OK ale zwrot w krwawej ofierze... nie zapominajmy o tym że reklamę może obejrzeć dziecko, dla którego ta gra już nie jest. AC B -5 Assassin's Creed: Brotherhood: Zlecenie na mistrzowska roz(G)rywkę. Literówka i brak emocji... nie wiem... może być ale czegoś w tym brakuje... Poza tymi pierwszymi hasłami reszta podoba mi się nawet. Pytanie do redakcji, czy w jury konkursu była chociaż jedna osoba znająca się na reklamie w stopniu podstawowym? Przy następnym konkursie polecam zrobić jakiś regulamin, będzie mniej wypowiedzi takich jak wyżej. Chociaż nie mówię że są złe... To jest tylko moja opinia, możesz się z nią nie zgodzić, każdy ma prawo do wypowiedzenia swoich myśli. opinii i spostrzeżeń.
Ostatnio edytowany 6 kwietnia 2011 r. o 15:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...