Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bulletstorm: Recenzja najdroższej w historii polskiej gry (wideo)

Utworzony przez przyszły prawnik, 7 marca 2011 r. o 23:07
Dobre bo polskie. A powaznie: Bulletstorm to naprawde swietna gra. Przed egzaminem poprawkowym nie ma nic lepszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta gra to program do nauki poprawnej potocznej polszczyzny????Powinni ją wprowadzić jako pomoc do szkół w Polsce.A pomyślcie że żyją jeszcze ludzie w tym kraju którzy nie bluzgają i taka zachęta rodem z Psów ich odrzuci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby jak mają w tej grze mowic? „O cholercia, jaki bardzo nieuprzejmy przeciwnik sie do mnie zbliza”? Bulletstorm przeszedłem i jak dla mnie to najlepsza gra w tym roku. Takze dzieki tym soczystym dialogom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozacka gra. Nie załuje ani jednej złotówki wydanej na grę i ani jednej godziny, której przy niej spędziłem. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłem, skonczyłem i moge dodać cos od siebie. Zalety: skillshoty pomysłowe miejscówki świetne pukawki niezła grafa skillshoty wady za duzo rzucania mięsem (czułem się jak na imprezie na polibudzie) kiepska optymalizacja na siłe rozciągnięte ostatnie etapy z Sorrano nijaki multi, przez co gra na 140 zeta starcza na 7-8 godzin (łacznie z Echami). Jak Bulletstorm spadnie do jakiejś tanszej serii to polecam w ciemno każdemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...