Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Call of Duty: Black Ops. Wersja dla \"singli\" (wideo)

Utworzony przez delete, 14 października 2010 r. o 03:21 Powrót do artykułu
nieźle to wygląda. Chyba CoD przemawia do mnie bardziej niż MoH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Single Player Version- wersja dla singli? Więc ludzie pozostający w stałych związkach nie powinni grać Buahahahahaha. Co za deb*** tłumaczył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze multi bedzi kozak dosc powazny! Na medalu musze powiedziec ze sie zawiodlem i to ostro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat mam dość takich gier. Pierwsze Modern Warfare to na praqwde było powiew świezosci. Filmowa rozgrywka, niesamowite sceny i takie pomyusły jak misja snajperska w Prypeci. A teraz co druga strzelkanina chce byc taka sama: MW 2, Battlefield 2, MoH, teraz Black Ops, a zaraz jeszcze będzie Homefront. Wszędzie skrypty, wszędzie strzelanie ze smigłowca, wszędzie naprowadzanie pocisków, wszędzie ratowanie kumpla, wszędzie jazda na quadach albo skuterach. Ti już jest nudne, nawet jak jest dobrze zrobione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...