Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gra planszowa - Magic The Gathering Arena of the Planeswalkers

Utworzony przez soniaS, 22 lipca 2016 r. o 11:58
cześć wszystkim! rozpoczynam ten wątek, bo chciałabym się was poradzić w sprawie gry. planuję zrobić chłopakowi prezent na urodziny. jest fanem gier karcianych, ale jeszcze bardziej lubi gry planszowe. czy to będzie dobry prezent? czy ktoś z was ma te grę? może coś o niej więcej powiedzieć? znalazłam dużo źródeł, ale po angielsku i przez to nic nie rozumiem. ps nie chcę pytać wprost co chciałby dostać, ani robić podchodów, bo znając jego odrazu się połapie. chciałabym go mocno za***yć! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć osobiście uważam, że gra planszowa to bardzo dobry pomysł na prezent jest oryginalny i na pewno mu posłuży na dłuuugi czas, a jeszcze bardziej się ucieszy jak będziesz sama z Nim grała czasami :) Pytanie jaki dokładnie typ gier lubi ? Ja np wolę tematykę fantasy i posiadam Magic The Gathering  Arena of the Planeswalkers, akurat ten typ gry to i planszówka i karciana :) zaletą też jest to, ze sprawdza się dla osób w każdym wieku od 10 lat +. Daj znać czy masz coś konkretnego na oku to może pomogę w wyborze a jeśli nie to sprawdz sobie to MTG :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki:) Wiem, że lubi gry taktyczne. A o magicu kiedyś wspominał. Interesuje się światem fantasy, ale też historią. A czy dziewczyny w takie gry grają? :) Bo w sumie fajnie, jakbym mogła z nim wspólnie pograć. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że grają czasami ogranizuję ze znajomymi spotkania i wspólnie gramy w Magica, dziewczyny również z nami grają i co niektóre wkeciły się w to bardziej niż reszta moich kolegów :) ietny sposób na spędzanie czasu śmiało ryzykuj i kupuj Magica Arene.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej SoniaS! Jak wygląda u Ciebie sytuacja? Jeśli chodzi o Magic The Gathering Arena of the Planeswalkers to możesz mu smiało zafunfować te gre na urodziny. Jeśli lubi gry strategiczne czy bitewne na pewno mu się spodoba. Mam tą planszówkę i zawszepo nią sięgamgdy znajdę wolną chwilę. Teraz ciężej o nią i nad tym ubolewam, bo gra mocno wciąga. Na początku miałem problem ze znalezieniem graczy, mało kto chcił grać, a teraz sami proponują spotkania. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje za opinie. Zdecydowałam się jednak na te gre. :) Miałam mały dylemat, chciałam mu kupic koszulke i bluze z autorskim nadrukiem, ale przecież w plansze to i ja chetnie pogram, on sie rozerwie. :D przeszukałam jeszcze fora i obejrzałam filmiki z recenzjami, sporo jesr pozytywnych opinii. W weekend kupuję!! :D Na pewno tu wrócę i podzielę się z Wami wrażeniami :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowaliście mnie tą grą, gdzie ją można kupić? Bo chyba coś takiego by się mojemu bratu spodobało, a ma niedługo urodziny :) próbuję go jakoś odciągnąć od kompa, a w takie coś to i w kilka osób byśmy mogli pograć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zajrzeć do Empika, powinna być dostępna a jeżeli nie znajdziesz to zawsze są strony online planeswalker jest pewną stroną gdzie Cię nie oszukają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej :D No no, nie wiedziałam, ze taka ta gra wciągająca. Chłopak nie może się od niej oderwać. Niestety jeszcze nie miałam okazji w nią pograć. Mogę jedynie napisać. że jak ja otworzyliśmy to byłam pod wrazeniem, tyle elementów, duża, a nawet powiedziałabym, że ogromna plansza. Chłopak był bardzo zadowolony, nie spodziewał się, ze ją kupię. Już z kumplami zaplanował sobie wieczorki planszowe. Na prezent jak znalazł! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...