Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gry w Biedronce?

Utworzony przez Amorphis, 25 października 2011 r. o 15:19
Na markolfie przeczytałem informację, że od 3 listopada w Biedronce pojawią się gry za niecałe 10 złotych. Podali nawet listę. Będzie między innymi Supreme Commander, Blood Bowl, Warhammer 40K Dawn of War II i Kroniki Riddicka. poza tym kilka innych fajnych gierek. Ja się nastawiam na kupienie kilku z nich. Na pewno Warhammera, Riddicka i Tropico 3 dla ojca. Za 3 dychy będę miał sporo fajnego grania i to nwet nie w cenie jednego oryginała. Czy warto kupić Supreme Commandera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak lubisz strategie, to warto, zwłaszcza za dyche, kupic Supreme Comander. O ile pamiętam, to w żadenj innej grze nie było tak wielkich i tak epickich gier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak lubisz strategie, to warto, zwłaszcza za dyche, kupic Supreme Comander. O ile pamiętam, to w żadenj innej grze nie było tak wielkich i tak epickich gier
O świetnie, to się zainteresuję. O ile nie będzie zbyt skomplikowana. Ja to w strategiach robie bardziej w klimatach turowych, jak Heroes of Might and Magic. A to chyba bardziej RTS jest. Za to na tego Riddicka to zęby ostrzę. Kiedyś widziałem tę gre w akcji i była super, ale nie miałem odpowiedniego kompa. Tropico to dobry prezent dla ojca, bo on lubi tak sobie wieczorami pograć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...