Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Skyscraper Simulator: Symulator budowania wieżowców

Utworzony przez Kraska, 1 marca 2011 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Bardzo dobry i ciekawy artykuł. Sam jestem miłośnikiem maszyn i niedawno ukończyłem kurs na wózki widłowe . kierowca wózka widłowego - zawód ten staje się coraz bardziej popularny - szczególnie dla osób które chcą wyjechać do pracy za granicę, szczególnie do Niemiec, Anglii, czy innych krajów Europy Zachodniej. Także w Polsce jest duże zapotrzebowanie na osoby z uprawnieniami operatora wózków jezdniowych. Operator wózka widłowego jest naprawdę bardzo dobrze opłacany. Wystarczy tylko ukończyć kurs na wózek widłowy . Najlepsze moim zdaniem są Wózki widłowe Toyota - nowoczesna Japońska technologia połączona z tradycją. Lider w dziedzinie produkcji wózków widłowych, bezpieczeństwo pracy, dbałość o środowisko, ergonomia to tylko niektóre atuty firmy Toyota. Wyjątkowe i niepowtarzalne rozwiązania techniczne zapewniły firmie stałą wiodącą pozycję na rynku światowym. Toyota Automatic Loom Works - wózki widłowe Toyota - powstała w 1926r. W 1948 powstał pierwszy ręczny wózek paletowy a w 1956 Firma produkuje pierwszy wózek widłowy z przeciwwagą BT. Toyota działa w oparciu o Kartę Ziemi propagując odpowiedzialność za środowisko naturalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki "Kraska". teraz już wiem, co chcę robić w życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...