Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Symulator Autobusu: Pokaż wszystkim, jak się jeździ

Utworzony przez bibi, 1 grudnia 2010 r. o 22:36 Powrót do artykułu
co do pouczania studentów, że nie ma STUDENCKICH TYLKO ULGOWE...hm...ulgowy bilet to bilet przysługujący osobie z ULGĄ STUDENCKĄ, więc wychodzi na jedno,ale Ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
najgorsi sa ci, co udają że cie nie ma. Stoisz przy tej dziurze, trzymasz kase, mówisz ze chcesz bilet, a kierowca nic. po paru minutach zerknie i rzuci chamsko, ze tylko odliczone kwoty.
zgadzam się tym, a nawet powiem, że bywa i tak jak się nie ma wyliczonej kwoty i da sie kierowcy przykładowo 2 zł to potrafi powiedzieć że brakuje 20gr i da normalny bilet gdzie wcześniej mówisz do niego że chcesz ulgowy... chamstwo takich nie powinno być !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie najbardziej denerwują nie przy sprzedawaniu biletów, nie przy robieniu łaski, że przednie drzwi otworzą, albo że się spóźnią. Mnie najbardziej denerwuje to, że u nas kierowcy przyjeżdzają za wcześnie. Wiem, że mam autobus o 7.31, przychodze na przystanek 3-4 minuty wczesniej, a tu pusto, bo Panu Kierowcy zachciało się wcześniej pojechac. A gierka wybitnie brzydka Obrazek z pasażerem to najbrzydsza rzecz, jaką widziałem w tym tygodniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam VirtualBus. Darmowy i dużo dodatków. http://virtualbus.info/index.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeszcze Bus Driver.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...