Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
Ale są też darmowe hostingi bez reklam. Doprawdy chcesz reklamować usługi swoje/swojej firmy korzystając z darmowych usług o podejrzanej jakości ? Doprawdy, nie szanujesz odwiedzających Twój własny dobytek.
Ostatnio edytowany 12 listopada 2013 r. o 09:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry i tani hosting na http://unclecloud.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konto na Hekko kosztuje nas ponad 40 złotych, czyli śmieszne grosze. Jak dla mnie wydawanie większej kasy na hosting jest całkowicie pozbawione sensu, tym bardziej, że to konto przynajmniej jak na razie, jest niezawodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem totalnym laikiem w tworzeniu stron, hostingu itp. Chcę rozwinąć swoją domową działalność (rękodzieło różne) na dodawanie linków zablokowane Znalazłam firmę Funkymedia i nakręciłam się, że u nich mogę wszystko (utworzenie strony, hosting, pozycjonowanie, ew. logo). Czy słyszeliście coś o nich? Czy ktoś może mi udzielić rady? z góry dziękuję    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Ty też możesz.  To łatwe i całkiem zyskowne!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja korzystam z webd.pl, najtańszy raczej nie jest, ale za to stabiliny i bezproblemowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://profit.latwy.pl  Press the green button and start making money.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba zaden hosting nei da gwarancji 100%. Praktycznie nigdy nie da sie takiej dac. Ja siedze od 2 lat na ddr.pl, nigdy mi  sie nic nie przydazylo ale pomimo tego ze robia backup dmucham na zimne i sam robie backup co tydzien
Może nie daje 100 % ale najwyższy i najlepszy wskaźnik pod tym kątem ma ProHost, z którego np ja konkretnie korzystam. Chwalę sobie:) Mają stabilność ponad 99% a to dużo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam wam firmę http://www.ibe.pl/ oferującą firmom własny adres email oraz domeny dla firm z końcówką .firma.pl . Prócz tego oferują również profesjonalną administrację serwerów oraz pozycjonowanie stron www. Grono doświadczonych pracowników znających się na rzeczy. Polecam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako klient o12.pl z czystym sumieniem mogę polecić ich ofertę. Oferta bez limitu transferu i przestrzeni dyskowej w atrakcyjnych cenach (klika wariantów), do tego duża biblioteka darmowych aplikacji do samodzielnej instalacji. Łatwo administruje się usługami (poczta, ftp czy domeny ....) Serwery stabilne, dobry i szybki kontakt z technikami i BOK-iem. Oczywiście obsługują wszystkie sprawy z domenami, a także wykonują strony dodawanie linków zablokowane Można też zrobić je samemu za pomocą darmowego kreatora stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Hekko, najtańsze konta radzą sobie całkiem dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ovh to shit nie ma co wgl korzystać z tego hostinug ja ze swojej strony proponuje webd.pl profesionalny support zawsze pod ręką gotowy rozwiązać każdy zaistniały problem ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedyś konto na hekko i nie było z nim problemów. Tanio i solidnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tani dobry hosting to idhosting. Zero awarii, przystępna cena a wsparcie techniczne najwyższej jakości. Czego chcieć więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądzę że idhosting to najlepszy wybór na tę chwilę, nie znam lepszej firm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam linuxpl.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za 70 zł/rok w Hekko, masz w pierwszym roku domenę PL + konto ze 100 GB transferu na miesiąc. Z normalnych ofert od pewnych firm, niczego podobnego na rynku nie widziałem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również mam konto na Hekko i żadnym z nim problemów, tak więc chyba nie ma o czym gadać. Hekko ma dobry support, żadnych problemów z kontami i głównie dlatego korzystam z ich usług. Mam u nich konto od 5 lat, jak dotąd - bez jakichkolwiek problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możecie polecić jakiś łatwy hosting allegro ? Chcę zacząć tam sprzedawać produkty z mojego sklepu stacjonarnego, ale jeszcze nigdy nie korzystałam z hostingu, więc zależy mi na czymś, co będzie dość proste w obsłudze. Z góry dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka serwisów na Firehost i rzeczywiście wszystko działa bez najmniejszych problemów. Przede wszystkim mają porządny support. Nie czekasz na odpowiedź kilka dni, tylko kilka minut. No i jak dotąd bez żadnych powiadomień - serwer nie przeszkadza w prowadzeniu serwisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...