Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tani, dobry hosting - opinie

Utworzony przez mariant, 24 kwietnia 2013 r. o 00:00
polecam bardzo dobry  serwis  komputerowy  http://www.komputerytopserwis.pl/  naprawa   oraz  usługi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porządne serwery ma Firehost - płacę bardzo mało, a na jednym koncie trzymam wiele serwisów. Cała usługa działa bez zarzutów. Dużym plusem jest to, że jak dotąd nie było padów. Odpowiedzi z supportu dostaję bardzo szybko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też trzymamy wszystkie serwisy na Firehost - działa to naprawdę w porządku. Serwer szybki, stabilny, nie sprawia problemów. Z mojej strony - wszystko zdecydowanie in plus. Konta dzielone wystarczą nawet do ogarnięcia sklepów, ale wiadomo przecież, że trzeba myśleć przede wszystkim logicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie Hekko - tam macie pakiety z domeną w cenie za kilka dyszek, a na czymś takim można jednocześnie postawić nawet kilka serwisów. Pewnie, że to kwestia dopasowania usługi pod oczekiwania, ale te małe konta naprawdę są wystarczające pod postawienie na nich wielu usług. I powinno to ciekawie śmigać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Polecam wypróbować Hostinger.pl na początek przetestować darmowe usługi, a już później przejść na płatny plan. Kupując plan płatny rejestracja lub transfer domeny jest za darmo. Często mają jakieś wyprzedaże domen lub zniżki. Teraz działa kod kuponu: HACK55 i można uzyskać 55% zniżki na plany hostingowe. Darmowy Hosting WWW 2000 MB przestrzeni dyskowej 100 GB transferu Nieograniczona liczba domen Panel kontrolny hostingu oparty na cPanelu Brak reklam i banerów Prosty w obsłudze kreator stron WWW Auto instalator (Joomla, Wordpress itd.) Usługi pocztowe (IMAP/POP3/Webmail) Obsługa PHP i baz danych MySQL Natychmiastowa aktywacja konta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielone w Firehost zdecydowanie rozwiązuje problem, a przede wszystkim stabilnie działa. Akurat w naszym przypadku to się mega dobrze sprawdzilo, jest stabilne. Duży plus za niską cenę i przynajmniej jak dotychczas - niezawodność. To porządnie i stabilnie działająca usługa, o którą nie jest łatwo. U mnie się sparwdza, a jak będzie dalej, to dopiero czas pokaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat jestem cały czas na tym samym Hekko i nic złego się nie dzieje. Serwer działa stabilnie, problemów nie sprawia - z mojej strony kawał solidnej usługi, która jak na razie nie zawodzi, ale czas pokaże. Zamierzam wkrótce postawić również sobie u nich VPSa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cenie Firehost jeszcze nie udało mi się jak dotąd znaleźć stabilniejszego serwera. Ten który mamy działa naprawdę w porządku, jest szybki, jakościowy, solidny, ma porządny support. A przepłacanie za takie usługi naprawdę totalnie mija się z celem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy serwer to tzw. domowy serwer  - no ale trzeba mieć jakieś dobre łącze i trochę wiedzy informatycznej. Może nie jest to najtańsze rozwiązanie , ale za to najbezpieczniejsze dla naszych danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOnto polecam w Firehost, kilka razy już się ono tutaj pojawiało. Usługa rzeczywiście jakościowa, stabilna, pierwsza klasa. Plus za jakość działania, stabilność, tak więc po prostu sobie dopasowujecie takie usługi, jakie wam odpowiadają. Konto dzielone wystarczy nawet do postawienia sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdź LH.pl - najstabilniejsze serwery na rynku. Masz 14 dni do testowania, szybki support i szybką infrastrukturę serwerową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mam Firehost. Jak na razie nie zawodzi. Spróbowałem bo mieli wybór panelu zarządzania i byli tani. Support działa w miarę dobrze. Hosting www musi być przede wszystkim niezawodny i działać jak należy. I to tutaj jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konto dzielone w Firehost - dopasujecie sobie pod oczekiwania, coś stabilnego, support, tak żeby działało jak powinno. Nic złego się nie dzieje. Mam u nich wiele stronek jednocześnie - na małym koncie. Nie ma co przepłacać - drogie serwery wcale nie są lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam mocniejszego, niskobudżegowego hostingu od Hekko. Siedzę u nich od wielu lat, nic złego się nie dzieje, serwer działa stabilnie, ma świetny support, nie ma żadnych problemów. Tak więc ogólnie ich zdecydowanie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konto dzielne w Firehost - nie ma potrzeby ładowania się w dedyki, czy dziwne pakiety, których realnie nie jesteście w stanie wykorzystać. To wszystko powinno być dobierane z głową, tak aby miało sens. Przepłacanie za serwer to totalna głupota. W większości przypadków wystarczy normalne konto dzielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hosting ma być stabilny, wcale nie musi być drogie, tylko logicznie dopasowany. I jeśli tak rzeczywiście będzie, to wszystko pójdzie jak należy. Nie ma na pewno co przepłacać. Konto dzielone trzeba dopasować z głową, bo wtedy będzie robiło dużą różnicę. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, bez jaj. Walicie jakimiś anonimami, a tymczem ja wam pokazuję przykład znanej, solidnej firmy, gdzie dokładnie to samo macie za mniejszą kasę. U kogoś sprawdzonego, z dobrym supportem. Czy nie tak to powinno wyglądać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam jakość Hekko. W zasadzie zdecydowałem sie na konto u nich po tym, co wyczytałem w sieci. Serwer u nich działa pierwsza klasa, jest stabilny i niezawodny - przynajmniej tak wygląda kilka misięcy mojego doświadczenia z nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stabilne hostingi kupuje się za naprawdę małą kasę - róbcie to z głową. Nie ma co się ładować w usługi drogie i anonimowe. Pewniacy są dostępnie za małą kasę i w wielu firmach. I radzę właśnie czegoś takiego szukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firehost jest stabilny, działa jak powinien. U mnie się sprawdza, jest stabilny. Drogie serwery absolutnie nie dają jakości. Spróbujcie potestować u nich szybkość działania, a tym bardziej support. No właśnie - to z tym supportem są największe problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...