Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No niezle sie to zapowiada. jezeli tworcy dotrzymaja choc polowe tego co mowia, bedzie dobrze. Pierwszy wiedzmak był niezly. Tu podoba mi sie grafa, dialogi na czas i rozbudowane drzewko rozwoju. Nie podoba mi sie ze bedzie krótsza i ze dopiero za rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kude, juz sie nie moge dopczekac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kamera jaka będzie? Do wyboru, jak w 1, czy za plecami bohatera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubiłem grać w jedynkę z powodu bardzo ciekawiej historii Geralta, świetnych dialogów; których w dobrym senie nie ograniczała cenzura( bardzo mi się to podobało, bo wszystko było pikantniejsze ); jeśli dwójka przebije jedynkę to będzie to świetna wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlpeszy był tekst do dziadka, którego można było spotkac na bagnach i który prosił nas o pomoc w odprowadzeniu do domu. dzis by takie cos nie przeszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska gra, to trzymam kciuki. Ale boję się, że przekombinują i przedobrzą. Że chcąc zrobić taką super grę ciągle będą coś zmieniać i przesuwać premierę. Albo pójdą na łatwiznę i zrobią coś między Fallout 3 a Mass Effect 2 tylko z[potworami, wiedźminem i mieczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie dobrze. Musi byc dobrze, żebym miał w co grac na wiosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że chłopaki z RED’a przyłożyły się do tego silnika graficznego. Grafika jest na bardzo dobrym poziomie. Owszem, ona nie jest w grach najważniejsza, ale może dzięki temu Wiedźmie 2 jeszcze lepiej sprzeda się na zachodzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że buzia wiedźmina jest troszkę zbyt ładna. I ta koszmarna kitka. Lepiej wygladał w jedynce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buzke poprawiaja, kto chce zarobic na gre, nowy komp i samochod ;D niech sie zainteresuje troszke gielda, CD Project od niedawna jest na gieldzie po przejeciu Optimusa, przy premierze wiedzmiaka akcje urosna z kilkaset %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie nazywa potega marki i patriotyzm. Redzi pokazali 2 filmiki na krzyż, powiedzieli że gra będzie świetna i... na pół roku przed premierą ludzie już zamówili prawie 5 000 edycji kolekcjonerski z popiersiem Geralta, które się chyba nikomu nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poiuytre napisał:
To sie nazywa potega marki i patriotyzm. Redzi pokazali 2 filmiki na krzyż, powiedzieli że gra będzie świetna i... na pół roku przed premierą ludzie już zamówili prawie 5 000 edycji kolekcjonerski z popiersiem Geralta, które się chyba nikomu nie podoba.
mi tams ie podoba. Choc wolałbym popiersie Triss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gora wiedzimin jest super , cieszę się bardzo , że polacy wykonali taką świetną robote , szkoda tylko że czeba tak długo czekać na wiedzimina2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...