Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szlag trafia. Jaki ekspert taki ranking! Jakie nowe techniki? Sous vide? Przecież od 4 lat już w Lublinie w kilku restauracjach jest! Skoro Ci młodzi kucharze wedle Pana korzystają z tych "nowych" technik to gratuluję i pytam gdzie Pan był i co Pan robił przez te kilka lat??? Co to za młodzi kucharze? Karierowicze typu Kwiatosz i jego niby autorska kuchnia? Popatrz Pan na menu i odpowiedź przyjdzie sama skąd te jego pomysły. Błagam o odrobinę chęci bycia profesjonalnym i merytorycznym. Może takie postanowienie noworoczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naciśnij zielony guzik i przekonaj się jak łatwo zarabiamy pieniądze.http://pieniazek.latwy.pl Jeśli umiesz czytać, jeśli nie to szkoda Twojego czasu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie restauracja Giuseppe?? Wg mnie najlepsze jedzenie jest właśnie tam, zawsze świeże, smaczne i niedrogie, poza tym obsługa na naprawdę wysokim poziomie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musze wypróbować niektóre z tych restauracji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o 16STOŁÓW to uczciwość nakazuje przypomnieć ze jest to w całości dzieło poprzednich właścicieli i zarazem twórców restauracji, obecny właściciel - pan Kwiatosz był rownież poprzednio kucharzem i jakoś widocznie nie angażował swoich kuchennych talentów w stopniu w jakim robi to teraz. Jeżeli więc wspomina o spełnieniu swoich marzeń to chyba ma na myśli przejęcie w trudnej chwili kompletnej i znanej restauracji w której pracował - do spółki z dostawcą u którego jako kucharz składał zamówienia, w mojej ocenie brzmi to dwuznacznie. Z tego co widzę to chyba nic sam nie wybrał i nie kupił - od mebli i całego wystroju po łyzeczki i całość zastawy, pracownicy też chyba są w większości ci sami. Opinie o panu Kwiatoszu w poprzednich miejscach pracy rownież nie są najlepsze, myśle więc że byłoby lepiej gdyby wykazał trochę skromnosci, pokory i uczciwości oraz zamiast intensywnie zabiegac o medialne laury za cudze sukcesy, poświęcił wiecej czasu na wykazanie swojej wlasnej wartości która byłaby dopiero oceniona obiektywnie. Radzę mniej hipokryzji !
To pięknie napisane! Bravo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Agicie często jadam i co prawda nie próbowałem wszystkich potraw, ale te co już próbowałem to miodzio :))) Szczególnie przypadł mi do gustu grillowany łosoś na czarnym ryżu, a z przystawek polecam tatara wołowego, pyszna jest tez sałatka owocowa. Z zupek, to nigdy nie jadłem pysznej pomidorowej niż tam :))) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za masakra. Takiego wodolejstwa dawno nie widziałem ( czytałem ). A na dodatek nie ma dodatku artykuł sponsorowany. Badziew. Niech klienci zagłosuja nogami i porfelami na te wypociny. Agit- śmiech na sali, 16 stołów- to 10 porażk, inne nie lepsze. Niestety brakuje w Lublinie dobrego jedzonka o ustabilizowanym pozimie. Giuseppe to już nie to, atrium niezłe ale bez ekscytacji, Włoch na odludziu to też nie pierwsza liga,ale Kardamony, Focusy i Stoły niech się schowają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za masakra. Takiego wodolejstwa dawno nie widziałem ( czytałem ). A na dodatek nie ma dodatku artykuł sponsorowany. Badziew. Niech klienci zagłosuja nogami i porfelami na te wypociny. Agit- śmiech na sali, 16 stołów- to 10 porażk, inne nie lepsze. Niestety brakuje w Lublinie dobrego jedzonka o ustabilizowanym pozimie. Giuseppe to już nie to, atrium niezłe ale bez ekscytacji, Włoch na odludziu to też nie pierwsza liga,ale Kardamony, Focusy i Stoły niech się schowają.
Jeśli chodzi o agit, to mają tam świetnego kucharza, Jeana Bosa, który w 2006 został najlepszym kucharzem świata, nie wiem czemu piszesz, ze śmiech na sali? Jedzenie jest na naprawdę wysokim poziomie. Byłem w piątek z żoną na kolacji walentynkowej i naprawdę jesteśmy zadowoleni z dań i z obsługi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość tych restauracji to śrendiej klasy jedzenie, które jest po prostu drogie (powodu, dlaczego jest drogie, nie rozumiem). Ja często bywam w zajeździe Hetman, pod Lublinem, bo tam mają normalne ceny i świeże jedzenie staropolskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość tych restauracji to śrendiej klasy jedzenie, które jest po prostu drogie (powodu, dlaczego jest drogie, nie rozumiem). Ja często bywam w zajeździe Hetman, pod Lublinem, bo tam mają normalne ceny i świeże jedzenie staropolskie
Zależy co kto lubi, ja wolę agitowe jedzenie, a szczególnie przypadl mi do gustu catering, ktory zamawiam sobie do pracy, 3 zł za zupe i 11 za drugie danie to moim zdaniem cenowo dogodna opcja :) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio szukałem knajpy z grillowanym jedzeniem. I w końcu się doczekałem bo pod samą stancją owtorzyli jakąś restaurację. Mają zaje**te burgery :)  wiec zamiast łazić po tych wszystkich restauracjac i płacić nie wiadomo ile za jedzenie zdecydowanie polecam red rock city przy skłodowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszą restauracją jest EUFORIA na bursztynowej1 zdecydowanie najlepszą pizze mają, a takie pizze jak rustici czy calzone tylko tam dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkiem sporo dobrych knajp. Nam się jeszcze udało dobrze zjeśc w Zamoyskiej, ale to trochę dalej niż Lublin. Ale jesli chodzi o pierogi, to naprawdę warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Montownie Pzzy! Jest jedną z najlepszych pizzerii w lublinie. 2 pizze za 27zł (3składniki) NAJLEPSZA PIZZA W LUBLINIE I NYBKA DOSTAWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taże polecam Montownie Pizzy. Mają bardzo dobre ceny na miejscu pizza 32cm (3składniki) za 12zł a do tego perła lana za 3,5zł. Dobra pizza w lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja ostatnio byłam na golonce w restauracji przy hotelu piano i była wyśmienita! w ogóle cały hotel to bardzo przyjemne miejsce i nie ma tam zawrotnych cen:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że powstał taki wątek. Ja raczej nie jadam na mieście, ale wiaodmo że są specjalne okazje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja też uważam, że fajny wątek:) Aż mi sie zachciało gdzieś wybrać :) Byłam na komunii kiedyś w hotelu akropol i tamta restauracja mi się wydała bardzo smaczna i chyba fajny klimat na jakąś randkę :) A tak poza tym to rzadko gdzieś bywam, pizze też kiedyś zamawiałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy ostatnio szukałam dobrej restauracji w Lublinie, skorzystałam z portalu restorama, więcej tam ofert i są na każdą kieszeń, poza tym dzieki rzeczowym opiniom można wybrać dobrą ofertę. tak wg mnie jest prościej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ąka?? To jest kpina a nie restauracja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...