Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wegetarianin zdrowy? Śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie, bo jedzenie vege zwyczajnie jest nie smaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile lokale nie godne uwagi musiały zapłacić za ten artykuł by w tym artykule się pojawić. Porażka że tyle innych ciekawych miejsc zostało pominiętych., i To nie koniecznie wegetariańskich.Istnieja też takie lokale które mają dania wege i mięsne zarazem. Gdzie każdy ma co lubi, i nikt nie jest dyskryminowany . Ostatnio w tym mieście wege trend to do rangi chorej religii urósł. A Każdy nagle to blogger, znawca smaku , trendów itp.się . Tylko oceny , zdjecia, komentarze, Facebook, Instagram itp... Bez namysłu może tylko popsuć reputację lokalu,bo ludzie wierzą we wszystko co im się napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilkunastu lat jestem na diecie wegetariańskiej i mam bardzo dobre zdrowie. Ostatnio swoją dietę uzupełniam sokami wg. terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki i zdrowie i energia mnie nie opuszcza. Z tym wegetarianizmem też nie należy przesadzać i nie wpadać w skrajności żywieniowe. Mniej jeść, więcej ruchu na świeżym powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...