Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nigdy moja noga tam więcej nie wejdzie. Totalna porażka ta knajpa. Obsługa do bani a jedzenie jeszcze gorsze. Golonka na kapuście to kompromitacja, wewnątrz rozlatuje się na zewnątrz twarda skóra. Placki po węgiersku ? Większego syfu nie smakowałem. Placki nie zostały zrobione z ziemniaków. Nie dają się jeść. Porażka to mało powiedziane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byliśmy w karczmie nałęczowskiej kilka dni temu. wystrój mało interesujący. ludzi ni wiele, stawiałam na to że wszyscy wyjechali na śdm. ku mojemu za***eniu dania które zamówiliśmy były przepyszne; chłodnik, pierogi ze szpinakiem i wieprzowiną. surówki były również bardzo dobre. brak zastrzeżeń do obsługi. miło i szybko. może tez ze względu na nie wielką ilość gości w tym dniu. innym razem dużo wcześniej również byliśmy w karczmie, gdzie po 15 minutach dostaliśmy kartę, po 40 minutach nikt z kelnerów/kelnerek do nas nie podszedł i poszliśmy. ludzi było pełno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochydne... spalone placuszki w daniu skarby nałeczowskie sos czarny... stary... popsuło się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te opinie i się z nimi nie zgadzam. Fakt nie wszystko nam smakowało, ale to kwestia tego co kto lubi. Byliśmy w restauracji w tamtym roku trzy razy. Bardzo smakowały nam pierogi. Jedliśmy wszystkie rodzaje. Smakował też szaszłyk nałęczowski podany na zrobionym talerzu chlebowym. Reszta naszej ekipy jadła inne potrawy i w miarę smakowały. Były świeże. Samo wnętrze restauracji troszkę ponure, ale przecież to chata z bali, więc zawsze jest tam troche ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepyszne jedzenie, bardzo mila obsluga, fajna atmosfera. Z pewnoscia tam wrocimy. Polecam zdecydowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...