Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ile kosztuje kupić 1 miejsce u Was?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pstrąg z Pustelni także - codziennie! - w Kafe Mari :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jadlem rybe w kardamonie i wiecej tam nie kupie . byla slabo odmrozona jak jadlem . a fuj. gesie pipki mi smakowaly ale ryba to porazka. popijac to sliwowice paschalną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie Basztowa ale Pod Basztą.Słabo Pan zna dawne lubelskie knajpy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za dziennikarskie pomyje! Ryby z pustelni ma połowa restauracji z Lublina! Świeże ryby to podstawa a nie wyjątek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pstrąg z Pustelni także - codziennie! - w Kafe Mari :)
Pustelnia - przez wiele lat trzyma klasę! Wszystkich znajomych spoza Lubelszczyzny tam zabieram, jeśli jest okazja. "Sola" - zamówcie rybę telefonicznie w dni kiedy ryba ma wzięcie (posty i inne...), i pojedźcie po odbiór zamówienia, na przykład w filii ul. Mickiewicza... I koniecznie podzielcie się wrażeniami z odbioru zamówienia. :) Ryby wspaniałe, podejście do klienta - Bar z filmu "Miś" (kasza niedogotowana...).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do jakosci przyrzadzenia ryby w Kardamonie potwierdzam slowa jednego z gosci. Poledwica w dorsza byla po prostu nie dobra, wodnista. Zapomnieliscie dopisac ARTYKUL SPONSOROWANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aromatycznym serem z sera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryby tylko w OD KUCHNI sami spróbujcie koleś przywiązuje uwagę do produktu ja polecam polędwice z dorsza widziałem na ekranie jak ja rozbierał swieżość na pierwszym miejscu POLECAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apetyczna ...pani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wielką moc posiada nasz śpiew...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...