Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2018 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Beznadzieja ledwo doczytałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie najlepszy żur w Lbn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Czechowie to pan dawno nie był ,niech pan sobie pójdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasu kiedy wynaleziono piekarniki na prąd i gaz, nie rozumiem ludzi, którzy wynoszą jedzenie na zewnątrz, by je tam spalić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTOŚ NIEPODPISANY CZERPIE KASĘ ZA PSEUDOREKLAMĘ , CZYŻBY TO SULISZ WYPISYWAŁ TAKIE IDIOTYZMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie na Witosa to było dobre kiedyś, kiedy bar był w małej drewnianej budzie. Ależ tam była szynka, szaszłyki czy nawet zwykła kiełbasa! Ostatnio byłem w nowym lokalu-porażka.to była moja ostatnia wizyta. Chyba myśleli że jak kiedyś wyrobili sobie renomę to nie muszą się już starać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam opinie jeżeli chodzi o Witosa dziadostwo wszystko słone ,a golonka sama peklowana sól porażka,kiełbasa biały suchy wysuszony skwarek ,to co była kiedyś dawno się skończyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie najlepszy żur w Lbn?
 żółta żaba żarła żur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś byłem raz na Czechowie i ,,chwatit'' !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy dostałem na Witosa żurek ze starą kiełbasa z grilla to mijam to miejsce szerokim łukiem. A piszący pominąl grill na turystycznej jeden z lepszych w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A j chodzę do CZARNEJ OWCY i nigdy nie narzekam,zawsze jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaszłyk na giełdzie to tylko świetnie wyglądał, smakował średnio, a po kilku minutach zrobił się twardy jak podeszwa. Trzeba było jednak do KFC pojechać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Witosa ludzi jak frajerów traktują porcje zaporowe i dzielić nie chcą a wszystko na wagę odpowiednio drogo. Anuszik to mordowania miejscowych pijaków. Szaszłyk na Zdrojowej poziom trzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie jedzenie w Smakach Kaukazu. Gorąco polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kiełbaski z grilla dodaję zawsze chrzan krakus, jest pyszny kremowy i ostry, stek z nim podany też bardzo dobrze smakuje. Szaszłyki robimy z krewetkami albo warzywne. Pycha :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grill Bar na Jana Kasprowicza 116 polecam ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...