Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gotowanie z blenderem.

Utworzony przez blendi, 19 września 2012 r. o 15:55
Chciałabym prosić o pomoc w wyborze dobrego przewodowego blendera ręcznego w cenie do 200zł Interesuje mnie sprzęt, który będzie miał moc 700W i w górę Chciałabym używać go do robienia zup-kremów, kruszenia lodu - najbardziej mrożonych owoców do koktajli, a także siekania warzyw i owoców ( i tu wydaje mi się że chyba potrzebny będzie osobny pojemnik z nożami, a może wystarczy sam blender?). Nie interesuje mnie za to za bardzo dodatkowe wyposażenie typu zwykłe plastikowe pojemniki czy słaba trzepaczka do białek. Do tej pory interesowałam się tylko modelami Boscha spodobały mi się modele MSM 7404 oraz MSM 67PE . Co macie lepszego w kuchni godnego polecenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja się zgodzę, że Bosh to świetna firma (i nie ma wygórowanych cen w dodatku), dlatego mogę polecić Ci model, którego sama używam od roku i jestem z niego bardzo zadowolona, a mianowicie MSM 6700 . Bardzo cicho pracuje, bardzo sprawnie i szybko przede wszystkim idzie przygotowywanie potraw nim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to dodatkowe wyposarzenie w moim przypadku się przydaje a jeżeli kupujesz bocha to trzepaczka nie może być słaba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blender jest bardzo przydatny, chętnie go używam w kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...