Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gruzińskie smaki w Lublinie. "To moje rodzinne przepisy" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2019 r. o 10:35 Powrót do artykułu
artykuł reklamowy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie nie wygląda apetycznie a do tego kucharz pracuje bez rękawiczek, fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biednie wygląda ta kuchnia gruzińska...a ceny pewnie warszawskie....mało przytulny lokal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, konkurencja reaguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem,jadłem smacznie i miło.Pan kelner ogarnia wszystko. Trzeba poczekać bo to nie fastfood.Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem z rodziną. Zamówiliśmy każde danie do spróbowania. Jedynie chinkali było w miarę ok choć więcej bym nie zamówił. Spodziewałam się czegoś bardziej wyrazistego. Potrawy były mdłe. Może taka jest kuchnia gruzińska a może to wina kucharzy. Podziwiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tam na Świętoduskiej jest już jeden lokal z kuchnią gruzińską. Nie lepiej znaleźć inna lokalizację gdzie nie ma w pobliżu konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie bez szału wręcz nie dobre same przyprawy czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że właściciel reaguje na hejt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam wczoraj z córką, jadłyśmy pierożki - rewelacja, skosztowałyśmy również ciasta sernik i szarlotka -pyszne, kawa wyśmienita, kucharz przygotowuje wszystko na oczach klientów, więc cały proces przygotowania można obserwować, jest czysto, przytulnie, na pewno tam wrócimy nie raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś Ci się pomyliło, w Warszawie jednak taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule wystąpił błąd, otwarcie codziennie o godzinie 12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...