Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem LUDZIE widzą w karczmie ordynat i nie wiem kto to poleca ,ja nigdy więcej nic tam nie zjem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zall ale gowno wybrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, czekać na zamówienie 40 minut przy braku kilku klientach i dostać coś na talerzu czego nie da się zjeść ,REWELACJA, smalec z ogórkami jako przystawka był dobry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to typ warszawki, oni zjedzą nawet gówn.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś musiał nieźle popracować nad tymi głosami bo przy tej karczmie Ordynat nikt się nie zatrzymuje...niezła ściema...hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jadłem lepszej ryby niż ta w pstrągowie, polecam wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie bardzo dobre,dziwne ze wcześniejsze komentarze pisze od paru godzin jedna i ta sama osoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIKULE ? KOŁO JANOWA WSCHODNIE ROZTOCZE? GOLONECZKA Z RUSZTU PALUSZKI LIZAĆ. PAMIĘAM ZLOT "STARYCH KAPELUSZY" BAJECZKA...........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak ktos się zatrzymuje....byłam,jadłam i jedzenie bardzo dobre:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handiuk ? Czy to nie aby PO-wski akolita?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynat??? Haaaaha, 1 kwietnia najblizszy w przyszlym roku i juz takie zarty.... :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję! Życzę powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handiuk (Karczma Ordynat) - Chodząca Hiena wykorzystująca pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smaczne , miła obsługa , polecam ...☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PIKULE ? KOŁO JANOWA WSCHODNIE ROZTOCZE? GOLONECZKA Z RUSZTU PALUSZKI LIZAĆ. PAMIĘAM ZLOT "STARYCH KAPELUSZY" BAJECZKA...........................
Potwierdzam do tego jeszcze pyszne żeberka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pstrągowo???????? ale ubaw, bar nad stawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynat ? hahahahhaha :D Nic nie jest mrożone. Wszystko jest przygotowywane dopiero po złożeniu zamówienia – zapewnia Dariusz Handiuk Ewa Kaczke skubie a Dariusz obkłada borówkami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ordynat ? hahahahhaha :D Nic nie jest mrożone. Wszystko jest przygotowywane dopiero po złożeniu zamówienia – zapewnia Dariusz Handiuk Ewa Kaczke skubie a Dariusz obkłada borówkami ?
To Pani Ewa Nadal z Szefem kaczki skubia  ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wstąpią do Klemensa tam dopiero paszę dają. Krętactwo jedzenie odgrzewane po kilka razy. Pierwszy i ostatni raz tam byłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Skubia Skubia ale tylko po cichutku :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...