Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zrobić skrzydełka z KFC. Albo udka?

Utworzony przez czepiacz, 1 listopada 2009 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Czasami wchodzę na blog żarciu http://foodwishes.blogspot.com/2009/10/mak...ne-chicken.html Jest tam dużo przepisów może ktoś skorzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA Co za bzdura, nie z 21 jeden ziol i przypraw tylko z 12 i w skladzie nie ma ani jednej rzeczy z tych co podal autor tego "artykułu" a z platków to padłem ze smiechu, pozdrawiam tego kucharza i smialka co zje smazone platki kukurydziane :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie są składniki? Jak wiesz jaki przepis to napisz a nie padaj ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś takiego znalazłem w necie: Panierowane skrzydełka wkładamy na godzinę do zamrażarki. We frytkownicy lub głębokim garnku rozgrzewamy olej do temperatury 170-180 stopni. Smażymy wyjęte prosto z zamrażarki skrzydełka do koloru złotego (ok. 8-10 minut). Może to chodzi o tą zamrażarkę? Kto wie, niech się wpisze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
HAHAHA Co za bzdura, nie z 21 jeden ziol i przypraw tylko z 12 i w skladzie nie ma ani jednej rzeczy z tych co podal autor tego "artykułu" a z platków to padłem ze smiechu, pozdrawiam tego kucharza i smialka co zje smazone platki kukurydziane :D:D:D
Przepraszam bardzo ale panierkę z płatków robi się bardzo często i to nie jest nic nadzwyczjnego. Widać, na pierwszy rzut oka że z kuchnią masz doczynienia tylko wtedy gdy jesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodzio napisał:
Coś takiego znalazłem w necie: Panierowane skrzydełka wkładamy na godzinę do zamrażarki. We frytkownicy lub głębokim garnku rozgrzewamy olej do temperatury 170-180 stopni. Smażymy wyjęte prosto z zamrażarki skrzydełka do koloru złotego (ok. 8-10 minut). Może to chodzi o tą zamrażarkę? Kto wie, niech się wpisze:)
Nie chciałbym być w Twojej skórze podczas wykonywania tego manewru.. Lód to woda, woda wlana do rozgrzanego oleju = tragedia. Powodzenia życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skrzydełka przygotowuję na różne sposoby, ale najszybciej i najsmaczniej wychodzą mi z frytkownicy. Oczyszczone i osuszone namaszczam oliwą, obsypuję przyprawą do kurczaka i zostawiam w lodówce co najmniej godzinę (mogą sobie tak postać i kilka godzin). A potem już tylko układam w rozgrzanej frytkownicy i pilnuję, aby równomiernie się zarumieniły. Smażą się około 15 minut, skórkę mają nieziemsko chrupiącą, a mięsko rozkosznie soczyste. Do skrzydełek można podać frytki i surówkę z kapusty pekińskiej. W sam raz na ekspresowy obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiłam skrzydełka zgodnie z przepisem i są wyśmienite. Spróbowałam też zastąpić płatki kukurydziane owsianymi z dodatkiem cynamonu i też dobrze smakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie robilam te skrzydelka ale wyszlo mi cos nie tak:( bylo czuc make a mieso smakowalo jak ugotowane bez zeadnej przyprawy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
HAHAHA Co za bzdura, nie z 21 jeden ziol i przypraw tylko z 12 i w skladzie nie ma ani jednej rzeczy z tych co podal autor tego "artykułu" a z platków to padłem ze smiechu, pozdrawiam tego kucharza i smialka co zje smazone platki kukurydziane :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobiłem te skrzydełka według przepisu i są hujowe zje***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki w kit ten przepis ale mozna po namoczeniu w ciescie obsypac udka kruszonymi platkami wychodzi calkiem ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kożystajcie z tego przpisu bo to lipa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie o wychodza, ale pokombinuje z przepisem, zrobie bardziej zadsza panierke i białko przedtem ubije, i ciensza ja zrobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwe skrzydelka KFC to pikantna marynata w ktorej musza leżec co najmniej 2-3 godz. A panierka to poprostu mąka, przyprawy i woda. Cały sekret polega na duwkrotnym obtoczeniu ich w mace i smałeniu na głębokim oleju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a frytek zamrozonych nie wkladasz do frytkownicy? hahahaha chwile poszumi i wszystko ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W domu nie macie frytkownicy ciśnieniowej więc nigdy nie osiągniecie tego efektu druga tajemnica to przyprawy kolejna to sposób panierowania. Daleko, daleko, daleko Wam do orygianału :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stronka do ustalania pozycji telefonu komórkowego. Wejdź na tą stronę: http://lokalize.pl/v/qukr      Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu jest lepszy przepis ;) http://panierka.blog.pl/ robilem i jets pyyyycha ! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...