Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczma Bida w Bogucinie (opinie, recenzja)

Utworzony przez stefen, 28 kwietnia 2013 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Zgadzam się w 100%. To nie jest restauracja tylko fabryka wątpliwej jakości paszy. Ja naciąłem się na śmierdzącą kaczkę i łykowaty ohydny karczek z grilla. Ilość niestety to nie wszystko, zdecydowanie nie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Restauracja(?) dla tych "po raz pierwszy", bo większość drugi raz zasiada obok w Restauracji BIESIADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się również zgadzam. Byłam w Bidzie raz, z rodziną, a potem wszyscy przez kilka dni czuliśmy przysłowiowy kamień w żołądku. Warzywa z ziemniakami, ledwo odsmażone z mrożonki, pływały w obrzydliwym tłuszczu. Podobnie placki ziemniaczane. Nie jestem nadmiernie wymagająca, ale to była absolutna porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bym nie zaplacil i zwrocil do kuchni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrawy bez smaku (nie wliczając mega ilości soli), bardzo mało przypraw, jedzenie taakie soobie, a że dużo....... lepiej mniej zjeść i być zadowolonym niż dużo i wyjść z Bidy rozczarowanym. Ja byłem tam kilka razy i od ponad 5 lat jesteśmy w seperacji i raczej nic to nie zmieni. Ale właśnie taki naród nasz: jak dużo i git i sale pełne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech podadzą gdzie zaopatrują się w mięso.Tyle słyszy się o odświeżaniu-przepakowaniu z nową etykietą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MJ napisał:
a ja bym nie zaplacil i zwrocil do kuchni
Widać ,że nigdy nie byłeś w Bidzie.Najpierw się tam płaci,bierze numerek i czeka na miche,tak jak redaktor napisał,to co byś zwrócił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
Niech podadzą gdzie zaopatrują się w mięso.Tyle słyszy się o odświeżaniu-przepakowaniu z nową etykietą.
Przy takim obrocie nie ma szans na odświeżanie. W tym temacie byłbym spokojny. Widze same krytyczne komentarze i dziwie się, że skoro tam takie tłumy to dlaczego takie nie dobre??? Myśle, że to kwestia gustu i wrażliwości smakowej. A frekwencja jeddnak mówi sama za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz nie jest to samo miejsce. Jedzenie jest niedobre, drozej i drozej, gorzej i gorzej. Zgadzam sie z artykulem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A możeie doradzić gdzie teraz zabrać gościa? Kiedyś jeździliśmy do "Bidy" a teraz jakoś nie widzę żądnej rozsądnej alternatywy żeby cudzoziemca uhonorować i zaskoczyć wielkością i jakością jedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna z tych karczm gdzie po zjedzeniu czegokolwiek z karty ma sie problemy z zoladkiem....Czesto jadam w lubelskich restauracjach i z reka na sercu polecam mala knajpke La Casa na ul.Obroncow Pokoju (brzuch nie boli po jedzeniu) i Sielsko Anielsko na Starym Miescie tu moze nie jest tanio ale smacznie swiezo i rowniez bez awari po jedzeniu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z artykułem, dużo ale potwornie kiepskie jedzenie jak z blaszanej budki z hamburgerami ... Na polskie jedzenie poleciłbym Sielsko Anielsko, Też swojsko a do tego w ładnym otoczeniu i nie tak daleko. Myślę że obiad dla 2 osób wyrówna się przy dodaniu ceny za paliwo a do tego nigdy po Sielsko nie miałem rewolucji żołądkowych czego nie mogę powiedzieć o Bidzie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak jedzenie w karczmie Bida przyciąga tylko ze względu na ilość a jakość schodzi na drugi a nawet trzeci plan.Osobiście poznałem i zakochałem się w miejscu które leży za Bidą w stronę W-wy jest to "Lwowski Dwór jest tam pyszny grill i nie tylko,obsługa bardzo miła i służąca pomocą no i oczywiście piękna cicha lokalizacja.Wcześniej przez cały czas jezdziłem do karczmy Bida ale teraz wolę wiedzieć co jem i że danie które zamawiam jest świeże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a już myślałem, że to mnie się coś ze smakiem porobiło a tu masz babo nie tylko ja z tej bidy z mieszanymi uczuciami wyszedłem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że ktoś blisko związany z Sielsko Anielsko próbuje zbić kapitał na tym artykule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dupy żarcie . śledzie ble.. byłem w wczoraj nie polecam tego ! drogo za szok a jakości w ogóle nie ma !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha wszyscy myślą ze tam takie dobre jedzenie tylko nikt nie zwraca uwagi że tam sami przyjezdni nie ma stałych klijentów !!! ja poznałem kucharza pracującego w bidzie i po rozmwie z nim moja noga tam nie postanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pierś z kaczki za 44 zł, grillowane krewetki za 52, stek z polędwicy z chłopskimi frytkami za 62, kotlet jagnięcy w tej samej cenie, polędwiczki cielęce za 52, filet z soli za 44 filet z kurczaka za 39 zł" ... pyszota, ale nie dla bidnych Lubelaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, ja również podpisuje się po tym, że karczma Bida, straciła już tą "super moc" jaką miała wcześniej. Teraz to po prostu przerób na ilosc, nie na jakośc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowo lepsze jest Biesiada, albo w stronę Krasnegostawu Karczma u Fela - tam jadłam naprawdę dobre rzeczy, co do Sielsko Anielsko też jest w porządku byłam tam juz kilka razy i nigdy sie nie zawiodłam, Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...