Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karczma Bida w Bogucinie (opinie, recenzja)

Utworzony przez stefen, 28 kwietnia 2013 r. o 09:14 Powrót do artykułu
A możeie doradzić gdzie teraz zabrać gościa? Kiedyś jeździliśmy do "Bidy" a teraz jakoś nie widzę żądnej rozsądnej alternatywy żeby cudzoziemca uhonorować i zaskoczyć wielkością i jakością jedzenia.
Zabierz gościa do Zbójnickiej w Jabłonnej. Niedawno otworzona i jeszcze nie zmanierowana póki co. Smacznie i nie drogo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w Bidzie w sobotę ok. 12 (Walentynki) i nigdy tam już nie wrócę. Zamówiłam poledwiczki w sosie borowikowym. Dostałam porcję raczej zimną i z robalem!!!!!!!!. Ponadto po restauracji wałęsał się brudny kot, który wchodził na stoliki i ławki, a nawet do wózka dla dzieci (na dół). Obsługa nie bardzo inreseowała się klientami mimo, ze nie było o tej porze zbyt wielu gosci. Jednym słowa Bida :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj - Dzień Kobiet - zostałam spontanicznie zaproszona do Bidy. Tłum ludzi.Kolejka oczekująca na stolik.Podobno tam tak zawsze.Doradzono nam na przyszłość zadzwonić dwa, trzy dni wcześniej i dokonać rezerwacji.Zamówiliśmy koryto.Jeden niewielki szaszłyk. Jedno żeberko.Dwie kiełbaski,Dwie kaszanki.Mocno rozklepany, cienki jak papier kotlet ? z piersi kurczaka i podobny ... schabowy ? Wszystko to na ... jakichś trzech kilogramach opiekanych ziemniaków.Z tego połowa zimnych, połowa gorących (jak oni to zrobili ? - ktoś nie zjadł ?!). Za to dwa wielkie półmiski surówek :kiszona, marchewka,czerwona kapusta, biała kapusta i kiszone ogórki.To akurat było naj.Reszta nie warta uwagi. Nie wrócę do Bidy.Przereklamowana. Jedzenia dużo (zwłaszcza zupy w michach, no i tych pyrów do groma ), ale jakość wątpliwa. Zimne OPIEKANE ! kartofle - to już przestępstwo najwyższej klasy.Poza tym zamieszanie, szum, jak na Marszałkowskiej.Może ktoś lubi takie klimaty.Ja cenię sobie przyjemną rozmowę przy smacznym żarełku, z muzyką w tle . Tam jest zbyt przytłaczająco. Człowiek się czuje , jak na dworcu. A od ludzi z kolejki, patrzących ci w talerz, bije niemy krzyk :"Kończ już.Czekamy na twój stolik.Idź już do domu.Nie widzisz, że też chcemy usiąść i zjeść ?!". Sto razy przyjemniejsza i smaczniejsza o niebo jest Góralska Izba Na Nadbystrzyckiej w Lublinie.BIDY NIE  polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karczma w Bogucinie z zewnątrz robi wrażenie w środku również taki kawałek Zakopanego pod Lublinem. W środku wystrój góralski wszystkie ozdoby pokryte grubą warstwą kurzu i pajęczyny gratis. Gril to nie mam pojęcia kiedy był czyszczony bo przeciez całą dobę działa. Jak zwykle wybraliśmy się z przyjaciółmi za każdym razem próbujemy coś innego. Placek po zbujnicku oczywiście albo spalony albo surowy jak się trafi. Próbowaliśmy sałatek które całkiem nieźle smakują z wyjątkiem jednej z łososiem, obrzydliwie grube plastry łososia przyprawiaja o mdłości, druga sałatka zawierała smazony boczek ta sałatka była całkiem niezła lecz ja zamówiłam sałatke ala grecką która zawierała czerwoną kapuste a co ona ma się do grecji pojecia nie mam. Wyszukałam pomidory, wybrałam co smaczniejsze a reszta została. Niektore dania da się przełknąć tylko chyba nie o to chodzi jak się jedzie do knajpy to chce się smacznie zjeść a nie tylko czasem trafic na coś samcznego a zasem dostaje się przypalonego placka. Mam wrażenie że kanjpa nastawiła się na ilość a nie jakość a ludzie lubie zjeść dużo. Szkoda że Bida coraz gorszej jakośći jedzenie serwuje, przykre ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj - Dzień Kobiet - zostałam spontanicznie zaproszona do Bidy. Tłum ludzi.Kolejka oczekująca na stolik.Podobno tam tak zawsze.Doradzono nam na przyszłość zadzwonić dwa, trzy dni wcześniej i dokonać rezerwacji.Zamówiliśmy koryto.Jeden niewielki szaszłyk. Jedno żeberko.Dwie kiełbaski,Dwie kaszanki.Mocno rozklepany, cienki jak papier kotlet ? z piersi kurczaka i podobny ... schabowy ? Wszystko to na ... jakichś trzech kilogramach opiekanych ziemniaków.Z tego połowa zimnych, połowa gorących (jak oni to zrobili ? - ktoś nie zjadł ?!). Za to dwa wielkie półmiski surówek :kiszona, marchewka,czerwona kapusta, biała kapusta i kiszone ogórki.To akurat było naj.Reszta nie warta uwagi. Nie wrócę do Bidy.Przereklamowana. Jedzenia dużo (zwłaszcza zupy w michach, no i tych pyrów do groma ), ale jakość wątpliwa. Zimne OPIEKANE ! kartofle - to już przestępstwo najwyższej klasy.Poza tym zamieszanie, szum, jak na Marszałkowskiej.Może ktoś lubi takie klimaty.Ja cenię sobie przyjemną rozmowę przy smacznym żarełku, z muzyką w tle . Tam jest zbyt przytłaczająco. Człowiek się czuje , jak na dworcu. A od ludzi z kolejki, patrzących ci w talerz, bije niemy krzyk :"Kończ już.Czekamy na twój stolik.Idź już do domu.Nie widzisz, że też chcemy usiąść i zjeść ?!". Sto razy przyjemniejsza i smaczniejsza o niebo jest Góralska Izba Na Nadbystrzyckiej w Lublinie.BIDY NIE  polecam.
Ja też BIDY NIE POLECAM kilka razy byłam i coś zawsze jest nie tak a to placek spalony a to filiżanka brudna a to łosoś taki gruby że przyprawia o mdłości. Zastanawiam się gdzie można smacznie zjeść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pierś z kaczki za 44 zł, grillowane krewetki za 52, stek z polędwicy z chłopskimi frytkami za 62, kotlet jagnięcy w tej samej cenie, polędwiczki cielęce za 52, filet z soli za 44 filet z kurczaka za 39 zł" ... pyszota, ale nie dla bidnych Lubelaków.
BIDA Z NĘDZĄ - co to za ceny.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szaszłyk z szynki, boczku i cebuli ???- tego nie robią z tego ktoś tu meci, jest z szynki , słoniny i cebuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było zamówić pieczoną golonkę, wziąć chleb i musztardę jak to zwykły tirowiec z reguły robi a nie wymyślać z karty dnia jakieś zupki dobre dla prostytutek to byście się najedli do syta, nie słono i z rozmachem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkklllll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA !!! moje 2 koleżanki pracowały na kuchni. Polityka firmy oparta jest na recyklingu !!! dać klientowi ogromną porcję której i tak nie da się zjeść i wróci na kuchnie, następny niczego nieświadomy klient dostanie odpadki. Tam się nic nie marnuje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie polecam .jadłem tam pracując w puławach było smacznie niestety mam pecha potrawy kture kiedys jadłem nie smakują jak kiedys jest tragedia zo rok gożej az w tym tyg to juz przegięcie zupy nigdy nie narzekalem przypuszczam ze dalej są ok i moze cos niektorzy wybiorą nie wnika nie ocenie wszystkich potraw bo nie jadłem wszystkich. ale np talary ziemniaków czy kotlety drobiowe w różnych formach to porarzka pierogi ruskie również a z serem to nie wiem co zrobili smakuje jak z freonem i to nie żart juz w cegielni kolo ryk jest lepiej teskni ktoś za starą dobrą bidą . i mieszka blizej zamościa to polecam zajazd klemens w klemensowie szczebrzeszyn, dziękowałem pierwszy raz i kazałem przekazac szefowi kuchni ze jestem pod wrazeniem zdazyło mi sie raz w rzyciu być tak za***ony ceną jakością smakiem. mieso pysznosc ziemniaki poezja a sórówki smaczne i dosłowie talez wygląda jak dzieło sztuki. i tak smakuje .zapłaciłem jakies 60-65% tego co w bidzie ilosciowo porcja mniejsza a ja jem oczami równiez ale okazalo sie ze porcja taka ze nawet ja sie najadlm i udalo mi sie wszystko zjesc i nie marudzilem bi bylem najedzony do syta . a mnie łatwiej ubrac jak wyżywic. ale przedewszystkim cenie sobie dobre jedzenie nie znam włascicieli nie reklamuje a na potwierdzenie . w tomaszowie lubelskim w tabasco "burrito" nie wiem czy tak sie pisze ale cudne danie rownierz polecam ale tylko tam bo gdzies jeszcze jadlem a raczej usilowalem i nie przypominalo to nic podobnego .kebab biłgoraj pks od str parkingu smaczny ale deczko mało miesa . a tak by byl ideał a nie jakies chrzastki i skóry jak w wielu innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słaby lokal. Obsługa wiele do życzenia. Nie dobre jedzenie. Sos kurkowy to sama mąka i 2 grzybki. Mięso jak podeszfa. Żona zamówiła sałatkę gyros to jakaś kpina że smakiem i wogole. Sos czosnkowy a to same badziewie jakiś majonez i kupę soli. Nie polecam lokalu. Pójdziesz raz i nigdy więcej.i chyba specjalnie się płaci na początku bo dostajesz szmire.dyze porcje i jedzenie na ilość tylko na ilosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalne jedzenie. Pierogi z cielęcina twarde. Buraczki zasmażane okropnie przesłodzone. Nie dało się tego jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barszcz czerwony mega słodki, bleeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jechać dalej 3km do Dworka nad stawem tam pstrągi super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Bida super pod Lublinem, i szaszlyk, i ziemniaki opiekane, lody z wisnia, i tiramisu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karczma w porządku ,obsługa również ale czy wyście tam miarkę zgubili-tuczycie tych ludzi jak świńki w chlewiku, może ta wasza karczma powinna sie nazywać chlewik,bo któż to widzał takie porcje nawet 1/2 to w dalszym ciągu olbrzym owszem są puste talerze żeby np podzielic na więcej części ale czy o to chodzi.Dziś w szkołach walczy się o zdrowe przekoąski bo naród bardzo przybrał na wadze, a wy wręcz tuczycie swoich gości może by zmniejszyć porcje,sa tego plusy mniej zmarnowanej żywnośi amniej ottytych ludzi.Muszę napisać do ministrstwa żeby był nakaz stosowania odpowiednich norm żywieniowych, a tych co nie przestrzegają słono karać.Wasza karczma mieści się prawie na wśi więc dodakowo gdzybyście mieli chlew i świnie to z tych odpadów wychodowlibyście nie jednego tucznika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ze znajomymi 28,06,2020r o godzinie 20 00. Zamuwiliśmy karczek z grila szaszłyk i pierś z kurczaka. Proszę państwa to porażka szaszłyk składa się z mięsa i tłustej słoniny a gdzie cebulka czy papryka nie ma to porażka i żenada. Karczek o MÓJ Boże to mięso ma 2 morze 3 kilometry nie więcej podeszwa jeszcze na siłę oddymiania do tego stopnia że nawet ziemniaki z pod tej podeszwy za 19 zł się nie nadawały. Małżonka jej schabowy to porażka 2 kilometry i suchy jak Wigury.Jedyne co polecam to piwo bo nie kombinować pieczywo i napoje ale z drugiej strony to pójdę do Lidla i mam też dobre pieczywo na mniejsze pieniądze. Zwróciliśmy uwagę że ten grila to porażka a mięso jest tak rozłożone że Warszawę widać i aby ktoś przyszedł zabrał to i proszę nikogo nie było do końca przez godzinę. Serdecznie nie polecam porażka to produkcja świństwo jedzenia BIDA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...