Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedyś były tu pegeerowskie stawy z kultową restauracją. Smak Pustelni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2019 r. o 20:46 Powrót do artykułu
"nasze ryby jedzą codziennie nasze dzieci" - ja się boję......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kilka słów na temat tego jak powstanie gospodarstwa, a właściwie utrzymanie dotychczasowego stanu rzeczy wpłynęło na stan rzeki Chodelki?? Wędkarze twierdzą, że spowolniono bieg rzeki, w efekcie jest ona mega zamulona. Chodelka już dawno jest kanałem, kiedyś wartko płynącą rzekę zagrodzono progami i wykopano stawy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Feniks powrocil Sulisz... z artykulem skleconym za kulinarna łapówke dla siebie, żony i tego pchlarza... poziom tradycyjnie żenujący...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu byłem tamże z rodziną na obiedzie. Pani kelnerka chwaliła się, ile to obiadów wydają w weekend. Faktycznie, nawet na parkingu zewnętrznym trudno było o miejsce. I tyle dobrego mogę napisać o tej firmie. Paka rybaka była smakowo jeszcze jako taka, ale od bywalca dowiedzieliśmy się że jest "jakaś mała". Filet z karpia to była totalna porażka!!!!!! Zużyty olej????.... kilka razy odgrzewany??????....... Trochę wędkuję i wiem jak powinna smakować ryba saute. Może tylko my mieliśmy pecha???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sulisz  ze swoimi pseudo-recenzjami nadaje sie do gazetki ściennej u łysego w ratuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, nasze ryby jedzą codziennie nasze dzieci. ahahaha dobrze ze nie rodzicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładnie napisane to pewnie za te obelgi w stronę Pustelni na jem.lublin. ***s://m.facebook.com/jemLublin/posts/1726281027518162. Brawo, pełen obiektywizm i profesjonalizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marna reklama za darmowe żarcie. Prawda jest taka, że w porównaniu do zeszłego roku jakość spadła a ceny znacznie wzrosły. Porcje zrobiły się do tego jakieś mniejsze :-). Na pazerności i chciwości długo nie pojadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam raz , pierwszy i ostatni raz , tak przejazdem, ale tam już nigdy się nie zatrzymam , sorry , żarcie syf totalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dzieci codziennie są jedzone przez ryby... to ile z tych dzieci jeszcze zostało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet zwykłego karpia nie potrafią usmażyć na złoto i chrupiąca. A dlaczego - bo na starym oleju się tego nie da zrobić. Byliśmy niedawno. Ceny horrendalne. Nie wybieramy się powtórnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...