Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs (np.Aviator)

Utworzony przez re, 19 lutego 2010 r. o 17:27
Mam pytanie w związku z konkursami w Dzienniku Wschodnim. Czy w konkursie mogą brać osoby z innej cześci Polski? Jak wygląda ewentualny odbiór nagrody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
re napisał:
Mam pytanie w związku z konkursami w Dzienniku Wschodnim. Czy w konkursie mogą brać osoby z innej cześci Polski? Jak wygląda ewentualny odbiór nagrody?
Z tego co ja sie orientuję raczej takie nagrody trzeba odbierać osobiście w redakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mstelmas11 napisał:
Z tego co ja sie orientuję raczej takie nagrody trzeba odbierać osobiście w redakcji.
szkoda... W takim razie trzymam kciuki za innych dziekuje za odp., pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli na 100% nie ma szans na wysyłkę? Ja podałam przepisy w konkursie Aviator, ale jeżeli nie ma możliwości przesyłki wygranej to je wykasuję. Byłabym wdzięczna gdyby ktoś z redakcji odpisał, żeby informacja była pewna. Jak był konkurs "Herbatka dla dziadka" to wygraną były filiżanki. Wiadomo, że podczas podróży mogą się stłuc więc poczta odpada. Ale w konkursie Aviator - gdzie wygraną są garnki - tez jest potrzebny odbiór osobisty? Pozdrawiam Redakcję i czytelników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam szanownych Forumowiczów. Ze względu na wartość nagrody AVIATOR i wielkość paczki - nagroda będzie do odebrania osobiście w naszej redakcji. Ale prosimy nie kasować swoich przepisów, warto, żeby podzielić się z innymi. W kolejnych edycjach konkursów weźmiemy Wasze uwagi do serca. W wypadku "dużej nagrody" namiary na nagrodzoną osobę podamy fundatorowi nagrody, który wyśle ją zwycięzcy konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...