Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem myśliwym. Zawsze strzelam dziczka i do tego dwie sarenki lub koziołka . To wszystko wpierd alam w kiełbasy. Taka kiełbaska z dziczyzny to poezja . Rozpływa się w ustach. Moja stara też robi dobry pasztet z bażanta i kuropatwy. Zawsze z kolegami myśliwymi na zebraniach pijemy pod taki pasztet i kiełbaskę z dziczyzny. Pozdrawiam Kolegów myśliwych . "Picie to jest życie " "Darz Bur "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie też zamrażarka pełna mięsa z dziczyzny. Ale nie mam takiej baby , która by umiała coś upichcić . Chlamy po kiełbachę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za pierdoły. Kodeń nigdy w historii nie był miastem. Wiocha od zawsze była. Kiedy wiocha Kodeń miała prawa miejskie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi @Z gminy Kodeń, wiedza nie jest Twoją najmocniejszą stroną. Kodeń uzyskał prawa miejskie w 1511 roku i był miastem aż do upadku Powstania Styczniowego. Nazywając Kodeń "wiochą" leczysz swoje kompleksy? Zawsze można się przeprowadzić do jakiejś metropolii, zaspokajającej Twoje wybujałe ambicje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janów Podlaski też nie jest miastem, a kiedyś nim był... Różnie to bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...