Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze lody w Lublinie. Ranking lubelskich lodziarni [TOP 7]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2018 r. o 23:12 Powrót do artykułu
Najlepsze lody tylko u super zbieraczs!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boooooooooooooooooooskkoooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDYŚ... najlepsze lody były na GEN ZAJĄCZKA ! :) włoskie, francuskie, na gałki, z polewą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę dużo po Polsce..jadłam..i te Bosko..i te inne wymyslne lody ale niech się schowaja przy prostych smakach z lat dziecinstwa lody P.Ewy Michniewicz.na ul.Lubelskiej w Piaskach..Wszystki wymienione w rankingu przyprawiają o mdłości..chemia aż gryzie w podniebienie a P.Ewa.metodą tradycyjną przekonała już rzesze amatorów NAPRAWDĘ DOBRYCH LODÓW. Tak trzymać P.Ewo i nie zbaczac od wielowiekowej tradycji a tymi innymi niech się zachwycają pochłaniacze cukru i chemii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak lody to tylko Pcion na placu Bychawskim oraz we Włodawie, nie ma lepszych lodów i szkoda że nie o nich mowy w tym rankingu. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te we Włodawie to gdzie?Dziękuję za podpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sowie też lody całkiem nieźle smakują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię lody z Sowy i znad Zalewu Zemborzyckiego przy kościele, później jest Czekoladowy i Williams. Nie bardzo natomiast przemawiają do mnie faworyci większości tj Bosko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bosko lody są duże, ale czy aż takie dobre?? No nie wiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam taką koleżankę, która robi świetne lody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonia Cafe- Lubelska Manufaktura Lodów, która zajmuje się produkcją naturalnych lodów metodą rzemieślniczą od 13 lat. Mamy w swojej ofercie ponad 100 smaków lodów zarówno mlecznych jak i sorbetów. Niedawno także zajęliśmy się produkcją lodów wegańskich. W zestawieniu kukbuk.pl zajęliśmy 1 miejsce, 2 miejsce w rankingu najlepszych lodów województwa lubelskiego. Jest Nam przykro, że pomimo pozytywnych komentarzy na fb gazety nie uwzględniono Nas w powyższym rankingu- ale My się nie poddajemy i tworzymy dalej Nasze przepyszne lody. Zapraszamy do spróbowania Naszych lodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę.Bosko?Chyba najgorsze lody w Lublinie absolutnie nie warte swej ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem fanem lodów i żadne, podkreślam żadne lody nie smakują tak jak w Józefowie na Roztoczu. Mogę je jeść kilogramami a i tak nigdy nie ma się po nich mdłości. Produkuje je już trzecie pokolenie. Gdybym był skazańcem i daliby mu ostatnie życzenie to zamiast papierosa poprosiłbym o lody z Józefowa. Kocham je
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze lody są w Outlecie na Mełgiewskiej uwielbiam zwłaszcza karmelowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Bosko(a fuj) już od roku nie ma dużych porcji,chcesz dobre i duże?No to idź do Williamsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewka robi naj lody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za ten artykuł. Nawet go nie czytałem. Natomiast najważniejsze są opinie zawarte w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lody z bosko za słodkie i rozmrozone lody z jajem to jest to i ogólnie za drogie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanka ze śródmieścia robi najlepsze lody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze lody które smakują niezmiennie od trzydziestu paru lat są u Bębnika w Tomaszowie Lubelskim, kto kiedykolwiek jadl to wie.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...