Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa knajpka w Lublinie "ZapiexxX". Wraca polski street food [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 stycznia 2020 r. o 17:51 Powrót do artykułu
Powodzenia, acz lokalizacja średnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem. Probowalem. Warto! Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w takiej lokalizacji. Tam koło bramy jest alkoholowy i często ludzi lumpy zaczepiają. Trochę strach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam pychotka! Miła obsługa! Brawo :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos pamieta zapiekanki z krakowskiego ,schodziło sie po schodkach do piwnicy przy dawych tzw.delikatesach?najlepsze jakiekolwiek jadłem,ale to moze 30 lat temu było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zrobią równie dobre co te słynne na krakowskim Kazimierzu, z menu jak pizza, to potencjał jest. Jeśli tylko bułka z pieczarkami i serem, to mogą już się zamykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się wybrać.... Aż ślinka cieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nazwie mamy trzy xxx dlatego jesteśmy mocno elastyczni
"Trzy X" raczej z czym innym się kojarzy (if you know what I mean).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakość nie równa się z ceną... Bo cena niska a jakość wysoka :) byłem polecam naprawdę warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest "poczucie przesyczenia"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że adresu nie podano dokładnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska 25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te z Krakowskiego po schodkach w dół to klasyka światowa była.... Po nich długo długo nic i nawet za zakrętem nie widać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed Galeria centrum zanim się spaliły budki, tam zapiekanki były suuuper....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jestem rozczarowana ,jedna wielka porażka, z zapiekankami nie wiele ma to wspólnego,sucha bagietka oszczędnie posypana  serem,polecam zejść niżej do Tyskiego Pani Ela z mężem robi wyśmienite zapiekanki i pizze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokal reklamuje się wstrętną, uwlaczajacą godności kobiet, grafiką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapienkanki jak najbardziej na plus :) Dobrej jakości bułka, dużo (niezmielonych) pieczarek i sera :) POLECAM :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega słabe logo, na pewno nie sugeruje, że o zapiekanki tu chodzi. Do tego w nazwie 3 xxx... może tu chodzi o konkretny typ klienta? Trochę rubaszny, szowinistyczny, bez wyczucia estetyki? Do tego już parę razy zabrakło bułek, a podane godziny otwarcia nie gwarantuja, ze lokal bedzie rzeczywiscie dostepny, bo nie wyrabiaja się z zakupem towaru... nie wróżę im długiej kariery. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie iddzie tam. To mrożony syf podawany przez niechlujne osoby. Kobieta która to przygotowuje najpierw powinna zadbać o higienę osobistą. Jeśli nie chcecie złapać jakiegoś roztroju żołądka nie idźcie tam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos pamieta zapiekanki z krakowskiego ,schodziło sie po schodkach do piwnicy przy dawych tzw.delikatesach?najlepsze jakiekolwiek jadłem,ale to moze 30 lat temu było
 A "schodki w górę" były do szkoły muzycznej. W starych (podobno złych) czasach chadzałem i w górę i w dół. Smak i zapach zapiekanki pamietam do dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...