Cytat "Auriga to oryginalna włoska kuchnia z kapryśnym szefem kuchni. Auriga to sycylijskie klimaty, zapach winnicy, ekstrawaganckie pomysły na nocne kolacje z zawiązanymi oczami ... "   Zacytowałam część recenzji bardzo świadomie, aby w dalszej części tekstu zdementować tą 5-gwiazdkową dobroć. Odwiedziłam restaurację w środku tygodnia w porze obiadowej czyli po godzinie 17. Cóż kucharz a właściwie karta miały mi do zaoferowania? Właściwie NIC! Sałatka z kilku liści zwykłej sałaty z 2g orzechów i taką ilością sera i sosem niewiadomego smaku kosztuje tutaj 20 zł - to przesada! Wino dobrej jakości, ale już kawa fatalna. Podsumowując kto był na Sycylii wie doskonale jak doskonałą i obfitą kuchnię mają Sycylijczycy. Restauracja Auriga nijak ma się do klimatu doskonałego jedzenia, jakie oferują tamtejsi mieszkańcy. Zdecydowanie nie polecam restauracji Auriga. Opis jest nie rzetelny a ceny z kosmosu! Zresztą brak klientów mówi sam za siebie. W godz. 17-20 restauracja nakarmiła tylko 2 gości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz